Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudná nekem valaki jellemezni...

Tudná nekem valaki jellemezni a rák hölgyeket?

Figyelt kérdés
Trollok ugorják át a kérdésem.

2015. júl. 5. 22:10
 1/4 anonim válasza:
45%

Tessék:

"A Rák mindig tartozni akar valakihez. Számára elképzelhetetlen, hogy hosszú ideig egyedül éljen. Vagy rászorul a másik gondoskodására, vagy ő akar mindenáron gondoskodni a társáról. A romantika, a szentimentális érzelmek hozzá tartoznak belső világához, de ezt ügyesen titkolja. Csak akkor kerül felszínre mindez, ha ez kell a társa meghódításához vagy megtartásához. Ha már megszerzett valakit, többé nem tartja érdekesnek és nem törődik vele eleget. Ha magánál erősebb partnert talál, akire felnézhet, azt elbűvölten követi, lesi minden kívánságát, sóhaját, szolgálatkészsége határtalan. De ha gyengébbnek tartja, akkor megpróbál uralkodni felette. Egyszer kedves és szeretetreméltó, máskor rideg és ellenszenves. Nehéz rajta kiigazodni, sosem lehet tudni, mit hoz a következő pillanat. Ha partnere kellően okos, akkor nem veszi komolyan hangulati változékonyságát és nem sértődik meg állandó hisztizései miatt, amely a Rák nőre és férfira egyaránt jellemző. El kell ismerni vélt vagy valódi igazát, azzal le lehet venni a lábáról. A Rákot egy kis romantikával és törődéssel is könnyű meghódítani."

2015. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Én Rák vagyok, és mindenben azért nem értek egyet a fenti jellemzéssel.

Romantikus, érzékeny vagyok, eléggé haragtartó (ha megbántanak, akkor nem felejtek vagy csak nagyon nehezen), szeretek gondoskodni, eléggé zárkózott vagyok, nehezen engedem közel magamhoz az embereket, de utána nagyon hűséges vagyok (legyen ez párkapcsolat vagy barátság). Az tény és való, hogy ha valamit a fejembe veszek, akkor azt úgy szeretném véghez vinni, és ha kell, "kiharcolom", vitázom, sértődékeny vagyok és előfordul, hogy hisztizem, de ezt be is ismerem. A hangulatom eléggé ingadozó, én magam is nehezen igazodom ki magamon. :D Inkább vagyok az "otthon összebújós" típus, mintsem a "mindenfelé járkáljunk és minél nagyobb társasággal legyünk". Nehezen oldódom, de ha feloldódtam/valakivel tényleg önmagamat adom, akkor jól el tudunk h*lyülni, van humorom, lehet velem poénkodni. A szexben is eleinte félénk vagyok, nehéz belevinni a dolgokba, de ha valaki türelmes, akkor rá tud venni (persze azért így is vannak határok). És mindenképp, minden téren örömet akarok okozni annak, akibe szerelmes vagyok; azon vagyok, hogy minél boldogabbá tegyem.


Persze, biztos nem en bloc az egész jellemzés igaz a Rák nőkre, szóval akadnak benne a saját személyiségemre jellemző dolgok is, de alapvetően azért megtalálhatóak valamennyire a Rák nők tulajdonságai. :)

2015. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Jó ez a mondat: "El kell ismerni vélt vagy valódi igazát, azzal le lehet venni a lábáról."

Azt is tudni kell hozzá, hogy ha nem ismered el a vélt vagy valós igazát, akkor már nagy a baj. Akkor vagy veszekszik, vagy hisztizik, vagy megsértődik, vagy felnagyítva a dolgokat áldozatot csinál magából,hogy nem szereted és még ezt sem vagy képes elismerni vagy épp megtenni érte. Na meg az is lehet, hogy zsarolni kezd, hogy ha nem értesz vele egyet, ha nem ismered el azt az "igazat", vagy nem azt teszed, amit ő akar, akkor nem szeret, akkor majd ő is így tesz veled, kvázi bosszút áll.


Nem csak vélt vagy valós igazról van szó, hanem bizonyos cselekedetek, bármi, amiben kompromisszumra kell jutnia valakivel. Nos nem igazán képes kompromisszumra, esetleg csak egy kialakuló kapcsolat elején képes megalkuvni, utána előtör belőle a parancsolgató...

2015. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es! Mintha engem jellemeztél volna! :D Nagyon igaz rám is, amiket magadról leírtál!


Hát ilyenek a rák hölgyek. Tökéletesen egyetértek. Bár azt hozzá kell tennem, hogy az aszcendens meg a születési dátum nagyon sokat számít, tehát nem minden rák egyforma.

2015. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!