Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfinak hosszú távon...

Vízöntő férfinak hosszú távon a hevesebb, ösztönösebb, szexisebb nők jönnek be vagy pedig a számítóak, céltudatosabbak? Milyen elvek szerint marad meg egy komolyabb kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, úgy kezdik az első randit, megkérdik a horoszkópod és összevetik a sajátjukkal, ha valami nem okés akkor rögtön faképnél hagy... na most őszintén, szerinted majd pont az lesz a döntő tényező egy férfinál, hogy épp milyen horoszkópja van..
2015. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem jelent a horoszkóp. én is vízöntő vagyok, egyik sem. Biztos egy másik vízöntő megint mást mondana. Kor, nem, életvitel, nevelkedés, élettapasztalat, van e kutyája, nincs e kutyája, van e tévéje, mit evett aznap, ivott e alkoholt, hány nője volt, kiket ismer.... rengeteg tényező van. Vagy 1000 biztos. Nincs 2 egyforma ember a világon.
2015. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
50%

Igen.

Vízöntő férfinak hosszú távon a hevesebb, ösztönösebb, szexisebb nők jönnek be vagy pedig a számítóak, céltudatosabbak.

2015. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem aki volt vízöntő párom (2 fő), egyik se nyílt meg valami könnyen az ágyban (és más téren se). Mármint az elején inkább beszélni szerettek a szexről, mint csinálni. Utána beszéltek is róla, meg néha még csináltuk is. :D Türelem kellett mindkettőhöz ilyen téren (is). Az, ha valaki számító, nem jön be nekik, de ha motivált vagy, vannak céljaid, és egyedül is életképes vagy, akkor jobb a helyzet, csak ehhez ne taposs le másokat. De, ami a legfontosabb, hogy légy önmagad, mert átlátnak a színjátékon, az a tapasztalatom, hogy elég jó emberismerők.


Egyébként a vízöntők sokféle lelki betegségre, függőségre hajlamosak és nehéz őket megérteni. Nagyon mély érzésűek, de ez többnyire egyáltalán nem látszik rajtuk. És előfordul, hogy kényelmesebb nekik egy férfi-nő barátság (vagy több), mint egy párkapcsolat, mert a szexre nem fektetnek akkora hangsúlyt. Persze biztos vannak ilyen téren is kivételek.


A vízöntő és az elvek... Mindegyik vízöntőnek saját elvei vannak, amikhez mereven ragaszkodnak. Erről nem lehet általánosan nyilatkozni. Amelyik eszmét, elvet magukévá tették, az az övék és nem engednek belőle. És érdemes velük megbeszélni, hogy mi számít hűtlenségnek, mert lehet, hogy lazábban kezeli a dolgot, mint ahogy te gondolod, s neki az a természetes.


De képesek arra, hogy elköteleződjenek, nekem van egy vízöntő barátom, aki ha párt választ, amellett maximálisan kitart. Eddig két hosszabb kapcsolata volt, és mindkétszer ő volt az, akit dobtak, és mindkét nőt nagyon szerette. Az elsőt különösen, de a másodikért is bármit megtett volna, bár mondta, hogy az már nem volt olyan, mint az első, nem ugyanazokat az érzéseket élte meg. De gondolom, más is járt már így.


Nagyon bonyolult lelkek, ha nem tudsz azonosulni a nézeteivel, akkor nem leszel mellette boldog és ő sem lesz az.

2015. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Utolso van bőven igazság amiket írtál, nekem eddig 3 barátom volt mindhárom vizöntő..... abból egyet mondanék komolynak..


Mindháromra nagyon jellemző volt hogy féltékenykedtek, de az egy komoly akivel 1,5 évig együtt voltam nagyon durván.... Meg nagyon könnyen eljátszhattad nála a bizalmat...

(A féltékenykedése olyan szintű volt, hogy ha már nem tettem be a fülbevalóimat vagy a nyakláncomat amit szinte mindig hordtam talán két három eset volt hogy nem volt időm már feltenni őket, egyből kérdőre vont hogy ugyan hol hagytam a fülbevlómat/nyakláncomat mit csináltam hogy nem volt időm feltenni .......

Vagy pedikűröshöz mentem, később mentem haza mert még szoliba erre arra csavarogtam ő megint kérdőre vont hogy hogy ilyen későn értem haza...:)) )


Ha átnéztél rajta, nagyon rosszul esett neki, igaz nem mutatta ki de érezhető volt....


Igen nehezen nyílnak meg, és nem szeretik a csöpögést de alkalom adtán nagyon is jol esett neki, és van hogy néha ő is viszonozza ezt...


Ragaszkodóak, vagy csak én hoztam ezt ugy ki belőlük nem tudom, de szakítás után is én dobtam mindhármat, hívogattak, ki voltak akadva pedig várható volt hogy ez lesz a vége, főleg az egy komolynál ahol a sokadik kérésemre sem ugy viselkedett velem ahogy kellett volna.....:) Többinél pedig végig én voltam aki mondogatta nekik hogy ideig óráig lesznek ne éljék bele magukat semmibe...


Ennyi jutott az eszembe:)

2016. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Drk91 válasza:
100%

szia!


Rák nő vagyok, a párom Vízöntő..

lassan 3 éve boldogítjuk egymást, hát asszem ezt már lehet hosszú távunak mondani.

Összefoglalva: imádnivaló, meg nagyon segítőkész,de viszont egy picit egoista is (oroszlán aszcendens). Nagyon egyedi ötletei vannak, folyamatosan agyal valammi új dolgon.. totál mint egy brainstormingon, ott is van ezer ötleted, de ha egy kettő életképes belőle már az jó :D


összegezve imádnivalóak de olykor elég nehéz is velük, tényleg olyanok, mint a "levegő", egyszerűen nem tudod hol megfogni (átvitt értelemben..) A másik h nem minden a horoszkóp. Jó pesze én is nézem, de amugy ha meg tudjátok beszélni a dolgokat, akkor totál jól el tudtok lenni egymással (lásd, a Rákhoz abszolút nem illik amugy a Vízöntő, de mégis megvagyunk, nyilván ez rajtunk múlik) Bocsi h bő lére eresztettem, rem tudtam segíteni :)))

2017. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Drk91 válasza:
44%
ja, bocsi az utolsó vagyok, még az előttem szólónak: valóban olyan h nem szereti kimutatni az érzéseit, de amugy a "kifejezéstelen" arc mögött egy érző, szerető szív lakik, csak idő míg megnyilnak, nyilvén megfelelő ember kell hozzá. a páromból is olyanokat tudtam eddig kihozni amit másnak nem igazán tett meg mondott el. :)
2017. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!