Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű pasik jók...

Milyen csillagjegyű pasik jók az ágyban tapasztalataitok szerint? Írnátok pár szót arról, hogy miért jöttek be nektek?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen a komoly válaszokat.

Asztro ellenesek ne fáradozzanak, úgysem vesszük őket figyelembe ;)



2015. aug. 17. 18:40
1 2
 11/15 Moncsy0506 válasza:
tapasztalataim: halak: a legjobb, nyilas: nem sokkal marad le a halaktól, szűzek: gyorstüzelők, rákok: hosszadalmas, uncsi szex...(izgalmak, és fantázia nélküli) Mellesleg a bika nő, kiváló, és azt hiszem a skorpiók is, úgyhogy érdemes a férfiakat is kipróbálni, ha a nőkből indulunk ki. Oroszlánok: nem éppen a szexualitás az erősségük, nem is éreznek rá elegendő vágyat, legtöbbjük elvan szex nélkül is, ha ő nem akar, az istenért nem tudod rávenni sem (ha nő, ha férfi)
2015. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én Kos vagyok.Voltam már Skorpióval, Oroszlánnal, Halakkal, Vízöntővel, és saját jegyembe tartozóval is. A Skorpiókkal, és az Oroszlánokkal a legjobb, ők a legszenvedélyesebbek, de persze teljes másképp. A Skorpiónak több a hirtelen ötlete, és sokkal vadabb, az Oroszlán sokkal kifinomultabb és rugalmasabb. A Vízöntőket nem annyira szenvedélyesnek, inkább érdekesnek és kreatívnak mondanám. A Kos pasival nagyon jó volt a kémia, ellenben több határozottságot feltételeztem volna róla. A Halakkal volt a legrosszabb, számomra végtelenül önzőnek tűnt.


21/N

2015. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó... De ha szex, akkor Skorpió!!! Gyengédséget ne várj... Holott érzelmes. Soha nem hinnéd róla, de neki összhang nélkül nem megy, hiába borzasztóan szexuális, a legszexuálisabb jegy. Ha sztorizgat észreveheted hány lányról beszél, na és hányat utasított el! A sok érdekes sztori mellett lesz 2-3x annyi nő akit ezért vagy azért rázott le. Pedig azt hinnéd nála minden játszik, de nem! Aki kell neki az viszont kell! Tud finom is lenne és az előjátékban nem csak hogy benne van, de lelkes és fantáziadús is! Ja és jó! Akarja, hogy remegjenek a combjaid tőle... De még hogy akarja! Önző is, de veszettül akarja, hogy vele együtt élvezz mindent. Domináns. Szerintem sok dom kerülhet ki közülük... Perverzek és vadak. Készülj fel mindenre, extém vágyakra, extrákra... Lelkes és ötletes. De nem az a simizzük egymást órákig fajta. Kell neki a simi, a csók, az ölelés is! De az nem elég. Akarni fog. Állandóan. Mindenedet. Ahogy ő akarja. Persze szertné ha élveznéd, de azt amihez neki van épp kedve. Egy... egy állat. Röviden. De nagyon odaadó!
2017. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Három vizontovel voltam eddig, mindhárman jok, voltam egy nyilassal(skorpi aszcendenssel) vele olyan eszmecsereket toltunk, hogy mikor szexeltunk akkor is azt adtuk a masiknak amit várt, ez se nem jó se nem rossz dolog szerintem szexben a varatlanabb dolgok izgalmasabbak mi meg teljesen egy hullámhosszon voltunk:-) Egy szűz palival voltam, na vele egyaltalan nem találtuk a közös hangot pedig eleinte azt gondoltam,ellenben le fekudtem vele, nagyon szenvedelyes volt, és nyitott rengeteg dologra!:-)( több nem lett belőle mert a halal őszinték vagyunk a másikhoz című dumával kicsit beegett, így szexelgetni se jartam volna össze vele.)

Jelenleg egy oroszlánom van, igazi, tipikus oroszlan.

Vannak elvarasai, de visszafelé is (probal) ugyanannyit adni. Nagyon egocentrikus, kissé lusta, de nagy étvágyú(velem legalább is.) de eddig csak Ő tudta egyedül megmutatni szamomra mi is az az orális szex ha kapja az ember lánya:-))

A listából nekem eddig nincs "kedvenc" mert úgy gondolom van hova fokozni a dolgokat, illetve felettébb vonzom meg a halakat illetve kosokat! A kosokra nem vagyok kivancsi, kulsore hiába nagyon jó Palik, ellenben a halak....:-))

21N

2017. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyilas: szenvedélyes - egyéjszakás típus

Szűz: nem sokáig bírja, szokatlan elképzelései vannak, bizonytalan, irányításra szorul

Halak: önző, de nem mondja, mire van szüksége - utólag kéri számon, szex közben nem túl nyitott, hogy határozottan kimondja, mire vágyik. Szeret adni, de csak úgy, ahogy ő gondolja és szeretné.

Skorpió: többszöri éjszakás típus. Szenvedélyes, vad, határozott, perverz. Szeret adni, de elvárja, hogy kapjon is. Gyorsan beleun az "egyszerű" szexbe, érzelem kell neki, de izgalom is - egyetlen ember mellett ezt nehezen találja meg, kell neki az ismeretlen, a hódítás, a tiltott gyümölcs izgalma.

2018. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!