Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfit hogy lehet...

Nyilas férfit hogy lehet visszaszerezni, ha szakított velem?

Figyelt kérdés
Nincs 3. fél, csak nem szerelmes. 1 hónapja szakítottunk és 2 évig voltunk együtt.
2015. szept. 4. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, előre nyilaz, vagy hátra nyilaz a nyilas.

Ha előre, várjad be szépen, ha hátra, nem éred utol.

.

Ha én lennék helyedben, akkor sem fogadnám vissza, ha kérné.

Ő maga ébresztette fel bizalmatlanságod iránta, hiszen semmi fogadkozás nem teszi lehetetlenné, hogy visszafogadása után újra ezt állítsa.

Te sem tudnád kihúzni a most benned lévő tüskét.

A bizalmatlanság ez esetben féltékenységet, az pedig a kapcsolat halálát okozná!

2015. szept. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
árpád sávos zászlóval
2015. szept. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A Nyilas és Ikrek pasikkal nagyon jó lenne, nagyon jó velük kapcsolatban lenni, de sajnos ez a kettő nagyon könnyen adja a pozitív érzelmeket, amelyekért keveset dolgoztunk meg mi nők. Érdemes ezen elgondolkodni.

Amúgy magam is megjártam már ezzel a két jeggyel.

Sajnos mindkettő képes egy egész háremet is fenntartani, így egyáltalán nem értékelve azokat a fáradozásokat, amelyeket egy nő nekik megtesz testileg, lelkileg is.

A Nyilas nők amúgy nem olyan ledérek, mint a Nyilas pasik.

2015. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor nagyon nehéz ezt a két jegyű férfit elfelejteni is,mert állandóan arra gondolunk, hogy mennyi energiát adtunk a kapcsolatba. A kérdés további válaszaira magam is kíváncsi vagyok.
2015. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem állítom, hogy a horoszkóp magában rejti a világ egyetem titkait, én csak a kérdésre válaszolok, jórészt a magam tudásából kiindulva.

(Persze nem ártana azt is tudni, hogy te milyen csillagjegyű vagy, mert azért párhoroszkóp.)

Nyilas a barátom. Nos, kettőt tudok mondani róla: szerelmes és hamis. Ő az a fajta, akit nem lehet kényszeríteni egy kapcsolatra (mármint senkit sem fair, csak vannak manipulálhatóbbak). Ha szeret téged és jó páros vagytok, akkor nem hagy el. Egyéb esetben, kudarcra van ítélve az egész, minél nehezebben engeded el, annál csúnyábbra. Vannak karizmatikus férfiak, akik jól bánnak a szavakkal, könnyen levehet ez bárkit a lábáról. Megeshet, hogy észre sem veszed, de te is csak egy trófea, egy kaland voltál a számára. Egy idő után sok embernek elege lesz a megszokottból és fel akar fedezni idegen tájakat (ez esetben más ismeretlen nőket). Te ismered, nem én, de nem hiszem, hogy 2 év után hazudna az érzelmeiről (barátom se ilyen típus). Mondjuk ne hibáztasd magad, az is lehet, hogy az igazi indokot nem árulja el, sokan valamiért inkább megvezetnek embereket - van, hogy "jobb" is így nekik (az igazsághoz képest). Tényleg csak akkor esélyes, hogy visszafogad, ha hiányozni kezdesz neki - de nem ajánlatos élni ezzel a lehetőséggel. Legyen méltóságod és hagyd. (Tudod, ha szeretsz valakit, akkor engedd el, ha visszajön... akkor a kutyának se kellett. :D Bocsi. :))

2015. szept. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!