Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb horoszkóp?

Figyelt kérdés
És miért?
2015. okt. 28. 12:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A Lucifer
2015. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Azokat én sem. Viszont nehéz elnézni, ahogy tipikusan önrontásba haladó emberek hisznek. Tegyék, tehetnék, ha menne ön- és környezetük fárasztása, rontása nélkül. Általában marha nagy sötétségben támolyognak az horoszkópot hívők és szegény életet élnek, aztán csodálkoznak, ha semmi nem jön össze, persze, ha egyszer valami képzelt törvényrendszer alapján próbálkoznak, arról nem is beszélve, hogy terjesztik a hülyeséget, amit átvesz a többi. Én meg kérdezhetném, hogy miért kell ilyen kérdést feltenni.. Leírta mindenki amit gondolt, ennyi.
2015. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Alloka! Továbbra sincs igazad. Nem a te dolgod megítélni, hogy ki miben hisz és milyen életet él, lehet, hogy az amit te "szegény életnek" nevezel másnak megfelel és éppen a te életedet nem szeretné élni. Nem vagy te se mindenható, nem kellene ítélkezned mások felett. Egyébként bármilyen furcsa nem vagyok horoszkóp-fanatikus. Azt nem bírom, ha valaki mások dolgába szól bele, minden jogalap nélkül.
2015. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%

#9 a probléma ott kezdődik, ha valaki a tudomány elé akarja helyezni a hitet, mint ahogy te is teszed. Ez táplálja az emberi ostobaságot leginkább. Attól, még hogy egyes kultúrák hisznek a szent tehénben, az csak egy rohadt tehén marad, amit máshol felnevelnek, levágnak, majd megzabálnak. Attól még, hogy az öngyilkos terroristáknak azt mondják, hogy 70 szűz lány vár rájuk a mennyországban, attól még nem lesz igaz. Valaki egyszer azt mondta, hogy lapos a Föld, hitt benne. Tévedett. Érted már? Te olyanban hiszel, amin már rég túl van a tudomány. Ez már nem egy olyan dolog, amiben "érdemes" hinni, ennél jóval előrébb vagyunk. Igazából minden olyan dolog, amin túlhalad a tudomány, bekerül az ezotéria zsákutcájába, hogy a buta emberek merítkezzenek belőle, mert vagy túl makacsok, vagy túl buták ahhoz, hogy elfogadják a valóságot. A horoszkópnak az ég világon nincs semmi jelentősége, van egy csillagkép az égen, amit valaki feljegyzett, azért, hogy kialakítson egy égi térképet, mivel akkoriban a csillagok voltak a legjobb tájékozódási pontok. Ezeket hívjuk állatövi jegyeknek. Ezekre a csillagképekre az asztrológia lecsapott, mert nagyon jól lehetett vele régen is hülyíteni a népet, és ez a folyamat a mai napig zajlik. Ebből lett a horoszkóp. Jelenleg te vagy az, akit hülyítenek, vagyis inkább saját magadat hülyíted. A csillagképekben szereplő csillagoknak még csak nem is feltétlen van közük egymáshoz, valamelyik fényévekkel távolabb van a "szomszédjától"... arról nem beszélve, hogy 100.000 év múlva, a mostani csillagképek közül egyet sem fogsz felismerni, mert annyira távolodni fognak egymástól, hogy teljesen máshogy fognak kinézni. Az ég világon semmit nem határoz meg az, hogy az embert melyik hónapban szülik meg. Hosszasan tudnék neked írni, de teljesen felesleges, mert úgysem fogod fel, amit mondok, ugyanis már bekerültél az ezo zsákutcába, amiből csak nagyon nehezen lehet kimászni. De ha csak 10%-át elfogadnád a mondandómnak, akkor már két lépést megtennél kifelé.


De ha már így belejöttem, hadd linkeljek neked valamit:

[link]

Ismerkedj meg a Forer-hatással, és te magad is rájössz, mekkora nagy humbug ez a horoszkóp dolog, és erről mennyi pénzeket szakítanak le azok, akiknek van pofájuk kihasználni az emberi butaságot.

2015. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Oroszlán Skorpió-aszdendenssel? :D Ráadásul Sárkány is vagyok és harci kakas is (ez utóbbi nem tudom, milyen horoszkóp, már elfeledtem)...

Általában nem vagyok veszélyes, de jól hangzanak együtt.

2015. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14 a 9-es vagyok, figyelj szerintem egyszerűen nem kellene írogatnod az ezotéria címszóhoz és ennyi a történet. különösen vicces, hogy én valóban tudományos munkát végzek, vannak munkatársaim is, olyanok is akik nem utasítják el 100%-ban mondjuk a horoszkópot. Ráadásul én egyáltalán nem vagyok ezo-hívő, de ha valamit megfigyelek és bejön, akkor az bejött, nem tagadom le, nem is írok róla tudományos értekezést az igaz, de ez itt a gyk úgyhogy már ne fárasszál légy szíves a baromságaiddal, engem nem fogsz tudni meggyőzni, én sem akarlak téged semmiről. A gond szerintem egy ilyen esetben ott kezdődik, amikor valaki azt mondja, hogy nem állok szóba x-szel, mert ő mondjuk az oroszlán jegyében született, na az nagy baromság lenne, de ilyen velem még sosem fordult elő.
2015. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ahogy sejtettem. Ennyit arról a bizonyos 10%-ról.
2015. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#13, az igazságérzeted tombol folyamatosan és csak az határoz meg ebben a párbeszédben most, ha észreveszed, elhomályosítva minden mást (gratula). Nem megmondóember akarok lenni és jól tudom, hogy semmi, de igazán semmi nem fog változni ettől itt most, ettől függetlenül jobban érzem magam, ha leírhatom a véleményem. Megengeded? Igazán köszi.


Nem áll ez meg, hogy mindenki a saját portáján bolondozhat úgy, amennyit akar és annyit, amennyit akar. A választásoknál sem mindegy, milyen ostoba módszerekkel lehet és mikkel besz0patni a népet, de ez csak egy példa. Kihatással vagyunk egymásra, még ha lehetelennek tűnnek is bizonyos összefüggések és megerőltető utánuk gondolni. Ha ítélkeztem volna nyakra-főre, azzal sem lenne komoly gond, úgy gondolom, maximum konstatálhattuk volna az én korlátaimat. Mindig meglesz a véleményem az önrontásról és a valóságtagadásról, akármennyit is ismételgeted a vélemenyed a véleményemről.:D

Tulajdonképpen a tehetségtelen emberek sikerélménye az ezó minden ilyen. De nem csak, mert számos agyat nem igénybevevő közösségi és önfejlesztő játék, hobbi, hitvallás és cselekmény létezik ezeken kívül, mégis a leghamarabb (hamis) eredményt adó cukorkát szopogatja el a polgár, ami elébe kerül, egy ilyen a horoszkóp.


Szellemileg szegény élet, mert bevallottan hasraütés-szerűen "jeleznek előre" "újságírónők" a tisztelt magazinokban. Akik meg "kompúter" előtt, egyénileg bohóckodnak pénzért, komolyszoftverrel, azok sem jobbak semmivel, csak felépítettek maguk köré egy PR-t, amit zabálnak a reményvesztett együgyűek. Nem ágálok én az ellen, hogy éljék ezt az életet, úgy is hatástalan a józan érv. Azzal meg nem teszed semmissé ezt a szomorú, ámde annál tömegesebb jelenséget, hogy próbálsz félremagyarázni.

2015. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
#16, írnál példákat, hogy mik jöttek be? (Meg hogy 1 bejövésre hány nembejövés jutott?) Kíváncsi vagyok. Milyen tudományos munkát végzel? Remélem kapok válaszokat, nem vitázni akarok, a kíváncsiság vezérel.
2015. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Tudjátok mit, kaptok egy nektek megfelelő választ, aztán remélem estére már nyugi lesz:



Öööööö, a horoszkóp rossz, nem mutatja meg senkinek a jellemét az, hogy mikor született.



Na megyek írok pár baromságot az elektronika kategóriába és mindenkibe bele fogok kötni, akit kicsit is érdekel az a téma, mert ahhoz abszolút nem értek, jó móka lesz.

2015. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!