Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb horoszkóp?

Figyelt kérdés
És miért?
2015. okt. 28. 12:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy ehhez itt nem is kell érteni (lásd a linket, ha mást nem is, különben annyira tudtam, hogy figyelmen kívül lesz hagyva), ahhoz amott meg, hát kell, nem árt. Bár az túl összetett neked, ezért kívül esik a befogadható területek listáján, gondolom. Írom ezt minden bántás nélkül, mint tényt.


Ezt meg bekeretezem :leborulós szmájli:

"Igazából minden olyan dolog, amin túlhalad a tudomány, bekerül az ezotéria zsákutcájába, hogy a buta emberek merítkezzenek belőle, mert vagy túl makacsok, vagy túl buták ahhoz, hogy elfogadják a valóságot."


Annyira szép és jó és frappáns. Költői!

2015. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
19 Demográfus vagyok. Nagyjából az összes barátom ugyanabban a jegyben született, mint én, érdekes módon egy másik jegy szülöttei szintén nagy számban vannak körülöttem. Illetve van két olyan jegy, akikkel csak a problémám volt és bár mindent megtettem nem tudtunk összepasszolni, ez a mai napig gondot okoz, pl. rokonságban. Viszonylag nagy elemszámról beszélhetünk, tehát nem két főből vontam le a következtetést. De annyira nem érdekel a horoszkóp, hogy ennél komolyabban foglalkozzak vele. Érdekesség, ennyi. Nem olvasom az újságban a horoszkópomat és nem is kértem senkitől részletesebb elemzést az enyémről, viszont nem is utasítom el 100%-osan.
2015. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
21 Azért nem nézegetem a linket, mert anno ezekről könyveket kellett olvasnom, tanulnom, hogy átmenjek a pszicho szigorlaton. Nem jó embernél jársz, úgyhogy szerintem hagyhatjuk ezt, valószínűleg jobban értek ezekhez a tesztekhez, mint te.
2015. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a teszt teljesen rossz, ezt a szöveget, persze, hogy mindenki magára húzza, annyira semmitmondó, ez úgy ahogy van kuka, semmit nem bizonyít, én teljesen máshogyan közelítettem volna meg ezt a kérdést:


"Szükségét érzed annak, hogy az emberek kedveljenek és csodáljanak, de te hajlamos vagy az önkritikára. Személyiségednek vannak gyengeségei, de általában képes vagy az ellensúlyozásukra. Számottevő kihasználatlan képességgel rendelkezel, amit még nem fordítottál előnyödre. Kívülről fegyelmezettnek és önuralommal bírónak tűnsz, ám gyakran érzel aggodalmat vagy bizonytalanságot önmagadban. Néha komoly kétségeid vannak afelől, hogy jó döntést hoztál-e vagy a helyes dolgot cselekedted-e. Kedveled a változást és a változatosságot és elégedetlen vagy, ha kötöttségek és korlátok közé szorulsz. Büszke vagy független gondolkodásodra, és nem fogadod el mások kijelentéseit kielégítő bizonyíték nélkül; nem tartod azonban bölcs dolognak önmagad túl őszinte felfedését. Időnként kifelé forduló, barátságos és társaságkedvelő vagy, máskor befelé forduló, bizalmatlan és tartózkodó. Egyes vágyaid megalapozatlanok.”


Ezek a tulajdonságok minden emberre igazak, egyáltalán nem csoda, ha ezt a tesztalanyok is érzékelték.

2015. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#24 ha rendesen elolvastad volna, tudnád, hogy ezek a horoszkópból összeollózott szövegrészletek. Az általad olvasgatott horoszkópok pontosan ugyanígy igazak bármelyik emberre. Ez a lényege. Nyugodtan olvasd el bármelyik horoszkópot, mindegyikben megtalálod önmagad. Vajon miért?
2015. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25 Igen, éppen ott van elrontva a kutatás, hogy teljesen sablonos, mindenkire illő állításokat ollóztak össze. Általában (nem a Blikk) az erről szóló könyvekben a csillagjegyek markánsan elkülönülnek, olvass el egy ilyet és akkor majd eldöntheted, hogy illik-e rád, vagy sem. De amúgy nem kötelező ebben se hinni, se foglalkozni vele. Csak ne általánosítsunk már, azért mert valaki nem kezd el fújolni a horoszkóp szó hallatán, még egyáltalán nem biztos, hogy fanatikus ezotéria-hívő, rengeteg dolog van amiben én pl. nem hiszek, igaz általában igyekszem kipróbálni a dolgokat mielőtt véleményt mondok.
2015. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mind az. Az asztrológia egy tévtan és a tudományos értéke a nullával egyenlő. Semmilyen elmélet vagy gyakorlati alapja nincs, állításai ellentétben állnak kb. minden tudományéval.


Társadalmi hatása viszont nagyon káros, butítja az embereket, akik a Naprendszer bolygóit nem tudnák felsorolni, de azt tudják, milyen pl. egy Ikrek nő az ágyban. Nemritkán csalók állnak eme jelenségek mögött, akik pénzt keresnek a tudatlan emberek kárán. Ne essünk abba a kommunikációs csapdába amivel művelői próbálkoznak: Blikk horoszkóp vs. az "igazi" asztrológusok. A valóságban az utóbbi esetben is csak halandzsáról van szó.

2015. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#26 Tudod mi a legviccesebb? Hogy te, mint aki "tudományos munkát végez" próbálod megvédeni ennyi emberrel szemben a horoszkópot. A HOROSZKÓPOT. Gratulálok :D pont az ilyen emberekről beszéltem, amikor azt mondtam, hogy túl buták ahhoz, hogy felfogják, miről beszélek.


Szokták mondani, hogy az okos emberekkel szemben nagyon nehéz megnyerni egy vitát, a buták ellen lehetetlen.


Veheted sértésnek nyugodtan, vagy aminek akarod.

2015. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A Horoszkóp.

Írta : Én.

Kiadta : Elhitted.


-

-

-


Korai nyár volt, midőn egy reggelen én, Mr.Jehovatanú sétálgatok az az utcán, mire észre veszek egy különös beszélgetésmenetet hat ember között :

*E1* - Sziasztok, megtudhatom a horoszkópotokat? Én

*E2* - Szia, persze. Én Rák vagyok.

*E3* - Kos.

*E4* - Hali, Szűz -mosoly-

*E5* - Yo! Vízöntő.~

*E6* - Halak. Kell fű?

*E1* - Oké, akkor *E3* és *E5* kérlek távolodjatok tőlem, a horoszkópom szerint könnyen viszályba keveredhetek a Kossal, és a Vízöntő a vesztemet okozhatja. *E6* A Blikk szerint ma jó árban adod a füvet, szóval kell. *E4* A Blikk azt is kimondta, hogy ma különösen jó barátságba keveredhetek a szűzzel, szóval.. izé.. átjössz? *E2* te a munkatársam vagy.


Vége.


Kb így képzelek el egy blikkesek közötti társalgást.

2015. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!