Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a skorpió nők? Lehetetlen kibírni őket.

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyetlen aki nem bírja ki a skorpió nőket? Soha sem hittem a horoszkópban, de eddig valahogy csak skorpió csajok találtak meg engem, és mindegyik manipulál, irányít, parancsol, és féltékenykedik. Persze előbb-utóbb jöttem rá, hogy az összes csajom skorpió volt. Legalább 20 csajom volt már, kb. 1 csaj vízöntő, a többi mind skorpi. A vízöntővel ki bírtam, szinte mindenben egyet értettünk, viszont nem volt meg a testi vonzalom. A skorpiókkal ez pont ellenkezőleg van. A viselkedésüket egyszerűen nem tudom kibírni. Folyamatos a nézet eltérésünk, de pont emiatt vonzanak engem magukhoz. A skorpiókkal tökéletes a szex, viszont nincs meg az a családi harmónia, ami a többi jegyben meg van. Meg még az van, hogy egy skorpió könnyebben felizgat pont azért, mert más mint én. De a szexen kívül semmire se valók. Vagy velem van a baj? Lehet, hogy csak velem csinálják ezt?

Ikrek F/19



2016. jan. 17. 14:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem a skorpió csajokat mondjuk a skorpió aszcendensem. Az ikreknek a nyilas az ellentetje amúgy.

Ha azt írod a szexen kívül semmire se valók akkor veled van a baj.Lehet a vénuszod skorpióban van. Amúgy én tuti nem hagynám hogy irányítsanak annál jobban semmit sem gyülölök ha valaki megpróbálja nem lenne hosszú kapcsolat.

2016. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem raktam vesszőt a -ha valaki megpróbálja- után és bocsi a többi helyesírási hibáért is ha valaki elolvassa:)
2016. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
amúgy a holdjegyem a skorpióban áll. Nem tudom jelent-e ez valamit...
2016. jan. 23. 18:57
 14/18 anonim ***** válasza:

"amúgy a holdjegyem a skorpióban áll. Nem tudom jelent-e ez valamit..."


Ez csak a holdjegy, mondaná a többség. Valahol olvastam, hogy ha a három közül valahol jelen van a skorpió akkor nagy valószínűséggel az dominál majd jobban, ki tudja mi igaz belőle, de nézegettem itt a kérdéseket, ahol ilyeneket tesznek fel, hogy milyen lehet napjegy, ascendens és holdjegy alapján és majdnem mindenhol ahol volt skorpió benne azt írta a kérdező úgy érzi az dominál.

Olvasd el a jellemzőket és döntsd el mennyi igaz rád belőle

2016. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Figyelmedbe ajánlom a következő filmet: A skorpió megeszi az ikreket reggelire. Érdemes, már csak szórakozás címén rászánni másfél órát.
2016. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15-ös válaszoló nem értem magát a kifejezést hogy mit jelent "a skorpió megeszi az ikreket reggelire"
2016. jan. 29. 21:01
 17/18 anonim ***** válasza:
A skorpió olyan hamar kiismeri és megunja az ikreket, hogy csak na. Az ikrek gyenge neki, hol ezt mondja, hol azt, hol így gondolkodik, hol úgy. A skorpió úgy játszik vele, ahogy akar (már amelyiknek van türelme ilyesmihez.) Egy skorpió keményebb dióra, nehezebben hódíthatóra vágyik. Nézd meg a filmet, szerintem tök jól szemléltet. Pont azt, amit írtál.
2016. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%

#17

Aha álmaidban! Pont hogy egy skorpió sosem fog kiismerni egy ikreket. Viszont fordítva igen. Ja és az ikrek hamarabb manipulálja a skorpiót! ;)

2022. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!