Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen érzés lehet asztrológus...

Milyen érzés lehet asztrológusnak lenni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nagy részük azért csillagászatilag csak lehet annyira művelt (?) mint a nagy átlag. Milyen lehet úgy beszélni, bonyolult számításokat végezni, sokat tanulni a hókuszpókuszról, amiről azért sejti, hogy semmilyen alapja nincs?


Nincs csillagjegy, nincs aszcendens, nincs semmiféle hatás a csillagok és bolygók felől Földünkre, életünkre, személyiségünkre, sorsunkra hatóan. Nincs logikai, ok - okozati, és tapasztalati összefüggés sem a konstellációk és a földi történések között.


Eszmerendszerüket a tudomány nem ismeri el, állításaik kb. az összes más tudománnyal szembemennek.


De csak darálják a mantrát. Furcsa tudatállapot lehet...



2016. febr. 2. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Voltál már valaha asztrológusnál? Vagy csak darálod a mantrát?
2016. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11. Igen, ismerek asztrológust.


Mikor felhozom a természettudomány ellenérveit, általában személyeskedés a reakció.

2016. okt. 8. 17:36
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerni kell, hanem kérni egy részletes elemzést... Aztán ha számodra is megmagyarázhatatlanul sok a "véletlen egybeesés"... akkor elgondolkodni azon, hogy lehet, hogy nem véletlen. (Az se mindegy, hogy ez az ismerősöd mennyire hozzáértő, nem tudom, én nem ismerem.)
2016. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tislerics Máté ***** válasza:

Ezen én is gobdolkodtam már... Remélem jön ide egy asztrológus aki beavat minket...


Jobbik eset ha az érintett asztrológusoknak nincsen számottevő természettudományos ismerete. Ez esetben őszíntén vezethetnek félre hiszékeny embereket.


Ha meg tudják hogy csak kuruzslók, akkor egyszerűen elcsalják az emberek pénzét. Legálisan lophatnak... Biztos izgi... :(

2016. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!