Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kedves Skorpiók, milyenek...

Kedves Skorpiók, milyenek vagytok amikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Vagy valaki akinek a szerelme skorpió volt. Nagyon megtettszett egy skorpió!!
2010. jún. 4. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én skorpió vagyok(lány). Hát nem tudom skorpió tulajdonság e, de akit megszeretek azt úgy megszeretem, hogy nem akarom soha elveszíteni. Nagyon ragaszkodok hozzá, ha esetleg már nem úgy működik a kapcsolat akkor is keresem az apró kapaszkodókat. Egyszer azt mondta nekem egy srác, hogy olyan vagyok mint a bumeráng, eldob én meg visszajövök:)Szoktak lenni hangulatváltozások olyankor a szeretett személy nem érzi annyira ha szeretem:S Pedig attól még nagyon szeretem, de ha olyan kedvem van akkor szétszedem:) Persze ha rossz a kedvem akkor is megpróbálok a kedvére tenni, hadd örüljön már:)

Ja igen szokták írni hogy a skorpió szexéhes stb. Hát nem tudom, én nem éppen, de lehet megfelelő partner kellene hozzá. Vadságot kitudják belőlem hozni. Féltékeny vagyok, de flörtölök:S ebből van a probléma (persze ez nem jelenti azt hogy az összes skorpió ilyen) Hát most ez hülyén hangzik de a férfi ismerőseim kb 80% a járni akarna velem. Persze a korban hozzám illőek:) Mert különleges énem van tán. Nem tudom ez összefügg e a skorpióssággal.

Remélem vmi hasznosat meg tudtál.

2010. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

én is skorpió L vagyok :)

én nem vagyok féltékeny, meg szexőrült sem :)

Eléggé viharos természetem van, és állítólag tényleg van vmi különleges vonzerő a skorpióban...titokzatos vagyok, kicsit kapálózni kell értem... talán ez a titokzatosság piszkálja a fantáziát..nehezen engedem magamhoz közel az illetőt, de ha már megvan, nehezen engedem el! Szeretem a másikat önzetlenül boldoggá tenni, tehát nem várok cserébe semmit, nem azért teszem. Néha rámjön ilyen valami boldogság izé, amikor annyira ölelném a másikat, hogy majd belebújnék a bőrébe :D, tudod, így erőből...

Imádom a meglepiket, akármi, tök mindegy, egy pici cetlin egy szív, bármi, nem anyagi értelemben.

a veszekedések terén: ha egyszer sérelem ért, azt hajlamos vagyok többször visszaemlegetni, mint az igazi skorpió is, szúrok, sértődök, duzzogok...

2010. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Te eszerint választasz párt magadnak??"Nagyon megtettszett egy skorpió!" Mindig mondom én,hogy alacsony a kerités..!!!
2010. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt egy újabb skorpió lány :D Nálam a szerelem egyenlő az elképzelhető legnagyobb boldogsággal, mindent meg akarok adni a szerelmemnek, amit csak lehet és végtelenül szexmániás tudok lenni - néha persze ez ellenkezője igaz rám, de kire nem? :D Amikor szerelmes vagyok, csillog a szemem é lassan, lágyan beszélek. Aztán ha ezt otthon visszaidézem, röhögök magamon nagyokat, de tényleg így van :D Olyankor valahogy minden gond, baj tovaszáll és úgy érzem, enyém a Világ :) Nincsenek negatív kijelentéseim, mindent tökéletesnek, színpompásnak látok és táncolnak a hasamban a pillangók :) DIÓHÉJBAN ennyi :D
2010. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyit fűznék még hozzá, hogy ha érzem, hogy valami nem megy, akkor rögtön elszáll a rózsaszín köd és racionálisan nézek mindent, arra vágyom, hogy megbeszéljük az egészet A-tól Z-ig, és ha nem megy, akkor nem szeretem erőltetni. Nem vagyok féltékeny típus, mert bízom magamban, az értékeimben és ha valaki ezekkel visszaélne, akkor gazdagabb lennék egy nagy-nagy tapasztalattal és ennyi :)
2010. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Húúú,ezekután nekem is bekéne cserkésznem egy skorpiólányt,nagyon tetszenek ezen tulajdonságok alapján amit itt leirtatok magatokról!Együttérzek veled kérdező!!:)
2010. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

enis skorpio 17/L vagyok es amikor szerelmes vagyok..aa..egyszeruen imadom azt a fiut akivel gyutt vagyok es nem akarom elvesziiteni,de sokszor meggondolatlansag miatt csinalok hujesegeket ami miatt eltavolodottnak erzem magam tole es felek h ezzel megbantottam ot es telleg eltavolodik tolem amit persze nem szeretnek.orulten kepes vagyok szeretni,volt olyan h evig voltam szerelmes folyton es aztan ugy tudtam kimaradni abbol h jott juniurs fele egy mas pasi,akivel msot 2honapja jarok es otis egyszeruen imadom,csak az a kar h erre akkor jottem ra amikor majdnem ott alltam h elveszitsem,mivel szunet van koztunk nagyonfelek h elveszitem ot mert nagyon nehezn megy szmaomra a felejtes es a tovabblepes:-s egyszeruen keptelen vagyok elfelejteni minden szepet amit vele ateltem es azt akarom h orokre az enyem legyen es orokre vele legyek.es most ugy vagyok h mindennap azzal kelek fel meg fekszek le h felek attol h kimondja h vege,meggondolta magat es megse akarrja folyatatni az egeszet,rossz belegondolni abba h nelkkule kell elnem tovabbra is.Voltam amr depresszios is az elozo pasim miatt es szornyu idoszak volt ,nem akarom ujra atelni ezt mert most nem tudnek kivergodni belole egyedul,es szerintem segitseggel is nehezen menne mivel meg egy szakitsast nem birnek ki.

Ez a baj a skorpiokkal hogy nagyon kepesek szeretni,eloszor nem engedik kozel magukhoz az egyent de miutan kozel van nagyon megszeretik es keptelenek elengedni.Talan ezmiatt van az h osszeomlanak es ido utan tudjak magukat soszeszedi.Hallottam h az a mottojuk h:"Ami nem ol meg az erosit."

Hat igen ezigaz mivel eros szemelyiseguek a skorpiok,vagyis altalaban,nem mindnekire vonatkozik de azert mindnekinek vannak bokkenok amikor odajutnak h tehetetlenek.Es maguukba zarkoznak.Szoritsatok a parommal legyszi!<3

2010. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
17L..,tudod,hányszor fogsz még szakitani az életed során?!Azt hiszed a mostani pároddal holtomiglan-holtodiglan?Ki kell ábránditsalak,de az élet ennél bonyolultabb,de majd Te is megtapasztalod,sok sikert!
2010. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, éppen arról panaszkodik az előtted szóló, hogy fél a szakítástól, tehát nem él álomvilágban, mint ahogy te azt beállítod. Igen, nagyon ügyeseket tudsz írni, biztosan roppant tapasztalt ember vagy, de szöveget azért tudjál már értelmezni...


21:05 - Azt üzenem neked, hogy légy skorpió és viseld a kudarcot emelt fővel, aztán használd ki a regenerációs képességedet, állj fel, porold le magad és menj tovább!:) Fogd fel úgy, mint egy kiváló tapasztalatot és tanulj belőle! A depresszió és a mélabú a gyengék hobbija, fujj!:D

2010. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"hogy fél a szakítástól"


Pont erre irtam ,hogy még egy csomószor fog szakitani az életben...,nem ez az utolsó kapcsolata,ergo nem kell félnie!

2010. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!