Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fel vagyok háborodva! Új...

Fel vagyok háborodva! Új csillagjegy?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy van kígyótartó meg mi a fene? És, hogy már nem az a jegyű vagyok aki voltam meg....ah....elegem lett... IGAZ EZ??

2016. szept. 17. 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezt hol olvastad?
2016. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Írd be a google-ba, hogy kígyótartó az új csillagjegy, meg hohy megváltoztak a csillagjegyek....
2016. szept. 17. 10:41
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Az asztrologia rajongokat folyamatosan uj hulyeseggel kell etetni, abban van az uzlet :)
2016. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Már évekkel ezelőtt cikkeztek arról, hogy a föld forgási sebessége azért évenként 1-2 másodperccel eltér attól, amit mi valójában 1 évnek számolunk. Amióta a csillagjegyekhez tartozó születési dátumokat hozzá rendelték, eltelt gyakorlatilag néhány nap, akár egy-két hét eltérés is...
2016. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem kis túlzással nettó baromság ez a horoszkópozás. Ezt szerettem volna az elején leszögezni.

A csillag jegyek a Földi éjszakai égbolton megtalálható csillagképekhez kapcsolódnak. Áruld már el, hogy hogy lehet olyat hozzá tenni, ami nincs is ott?

2016. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez itt a probléma, ha csak szennylapokból tájékozódik az ember...

Semmi sem változott meg, csak a NASA készített egy oktatóvideót gyerekeknek, amiben többek között arról is beszél hogy az állatövi csillagjegyek helyzete már nem pontosan az mint ami a létrehozásukkor volt. De ez egy egyszerű tény, semmiféle asztrológiai utalás nem volt benne, csak valami szenzációhajhász marha összemosta az asztrológiát az asztronómiával, a többi hülye meg utánozta, és innen jött a kavar.

[link]

2016. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Ne légy annyira kiakadva. Ezen én is meglepődtem,de az élet megy tovább,ez van.
2016. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Háhá! Én én 4 nappal a kígyótartó után születtem úgyhogy megmenekültem a kígyó tartástól. :D
2016. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mindent elhinni
2016. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
És a kígyótartó csillagkép hogy néz ki? A saját kígyóját tartja, vagy valaki másét? Van kígyótartó aszcendens is?
2016. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!