Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fel vagyok háborodva! Új...

Fel vagyok háborodva! Új csillagjegy?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy van kígyótartó meg mi a fene? És, hogy már nem az a jegyű vagyok aki voltam meg....ah....elegem lett... IGAZ EZ??

2016. szept. 17. 10:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezaz....köszi a válaszokat! Remélem ez csak egy baromság
2016. szept. 17. 14:36
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
És mi van a 14. csillagjeggyel? az Orionnal? Miért mindenki kígyót akar tartani?
2016. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

[link]


Mashova is belinkeltem mar ezt. Talan hiteles forrasnak mondhato

2016. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Az Orionon nem megy át a nap, a Kígyótartón viszont igen. Ez már évszázadok óta így megy, nem tehetünk róla, hogy az asztrológusok nem néznek fel az égre. A Nasa csak felhívta a figyelmet egy olyan tényre, amihez bárki hozzáférhetett volna, ha épp nem a nők lapja horoszkópos marhaságait olvasta volna.
2016. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Akkor most nem igaz a "hagyományos" horoszkóp? Mármint, már az újat kell használni amiben bak vagyok...nem akarom "megváltoztatni" a csillagjegyemet!
2016. szept. 17. 20:13
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Látom mennyire tájékozottak az emberek.

Mivel az asztrológia több ezer éves, ezért jobb lenne a gyökereinek utána járni.

Nem 12 csillagjegy, hanem 14 van, ennek is megvan a maga értelme, de mivel volt egy király, akinek nem tetszett hogy túl sok ellentmondás van és asztrológusa válogatja mi van és mi nincs (nagyon dióhéjban a történet) ezért úgy döntött, hogy létrehoz egy 12 övből álló horoszkóp rendszert. Mivel 2 nézőpont van, de ezt nem írom le, aki okos, mint ahogy sokaknak itt szellőzik a tüdeje, az rájön.

Mivel így az egész egy nagy katyvasz lett, mégsem lett annyira átírva, mint ahogyan azt sokan gondolják!

Az a jegy illik rád amelyikben születtél!

Eleve tudni illik, hogy nem 24 óra 1 nap és nem 365 nap 1 év, hanem vannak csúszások, de ezek szerint ezt se tudja a jó nép.

Nem kell mindent egyből így fogadni ahogyan azt tetted kérdező, utána lehet járni, használd a google-t ha mást nem.

Ezen felháborodni, inkább néznél szét a nagy világban és háborodnál fel azon ami folyik az emberek szeme láttára és mégsem érdekli a kutyát sem! :)

2016. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Naaa ne legyél kiakadva.
2016. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ki akarsz akadni, akkor kerestem Neked még valamit:

[link]


Idézek: "Azt állítom, és a bejegyzésem is ennek apropójából született, hogy a 12 asztrológiai jegy el van csúszva a csillagos égbolthoz, a csillagképekhez képest! Vagyis az Égi térkép és a születési csillagjegyünk nem minden esetben van szinkronban egymással! Ez pedig azt jelenti, hogy az általunk jól ismert horoszkóp - rendszerrel valami nem stimmel!"

[link]


Én már átástam magam a témán. Kb annyit jelent, hogy egy csillagjegynyi csúszás van. Szóval... Ha ehhez hozzáadod, akkor nemcsak hogy nem vagy Skorpió vagy Nyilas (nem írtad le melyik vagy), de még Kígyótartó is könnyen lehet hogy nem, menj egy csillagjegyet visszafelé :D

2016. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, már olvastam a cikket...amúgy február 10. Vízöntő vagyok, de ezek szerint bak...
2016. szept. 17. 22:28
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem kígyótartó, hanem gyíktartó.
2016. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!