Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió pasikkal tényleg...

A skorpió pasikkal tényleg vigyázni kell?

Figyelt kérdés
Valakinek valami tapasztalat..? Én nyilas nő vagyok...
2010. máj. 5. 22:09
1 2
 11/16 anonim válasza:

A szélsőséges kedélyváltozást aláírom, és a feltétlen őszinteséget is elvárom.

Viszont a hátbatámadás és a féltékenykedést kikérem magamnak.


Skorpió F/22

2010. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

uuuu...skorpió férfi.Azóta hiszek az asztrológiában mióta két skorpió pasim volt egymás után....brrrr....Az tuti hogy szexelni nagyon tudnak..hmm:)

na de mindenkivel aki az útjukba akad:(Ezeket a hódítás tartja életbe.

A hangulatváltozás meg kibírhatatlan.

2010. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem most hagyott el a skorpio parom,miközben a 3.babamat varom töle.Allandoan megcsalt,hazudott,kötözködött,sosem volt itthon mert mindig a barataival logott es meg en voltam a hibas mindezert,pedig mindent rahagytam.Nehez egy tipus az biztos.Amugy vizonto vagyok.
2010. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Én olyan skorpió pasit ismerek, akinek egyik fő elve, hogy házasságig semmi szex. De egyébként ő is kiszámíthatatlan, tud nagyon tüskés lenni, de általában korrekt, úgy viszonyul mindenkihez, ahogy hozzá viszonyulnak, és nagyon tudja értékelni a normális bánásmódot. Néha nem érzi, hogy mit szabad mondania és mit nem, és elszalad vele a ló (ilyenkor nehéz megértetni vele, hogy nagyon bunkó volt és kérjen bocsánatot, mert ő a határtalan őszinteségére hivatkozik).

Egy nagyon fontos barátom, de azért egy-két lépés távolságot tartok tőle, általában inkább én hallgatom őt, mint hogy én tárulkozzak ki neki. Inspiráljuk egymást, mivel világnézetünk több ponton ütközik.

Nem mernék nagyon általánosítani, de ő egy értékes valaki, ha van türelme hozzá az embernek.

2010. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Skorpió nőkkel vigyázni kell, gondolom, akkor a skorpió pasikkal is... féltékenykedés: pipa, hangulatváltozás: pipa, úgy bánik másokkal, ahogyan ők bánnak vele: pipa, megbocsájt, de sosem felejt: pipa, bosszúálló típus: pipa. Egy szóval egy skorpió lehet a legjobb barát és legrosszabb ellenség is... sokszor akár egymás után.


Egy skorpió nő


U.i.: Az ok nélküli hátbatámadást kikérem magamnak. De ha hátbatmadnak, oda döfök, ahol a legjobban fáj és nem ismerek könyörületet...

2010. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A legszélsőségesebb típus.. vagy szentek vagy ördögök.. :))
2010. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!