Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi (oroszlán aszc. ) +...

Kos férfi (oroszlán aszc. ) + Szűz nő (skorpió aszc. )? :-)

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 21:41
 1/10 anonim válasza:
42%
Hallod, én a szüzességem nem kan birkával vetetném el.
2010. máj. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is kos férfi vagyok oroszlán aszcendensel :9 Vigyázz vele, nagyon ingerlékenyek, és nem mindig mondják el, mit szeretnének a nőtől, pedig vannak vágyaik, ne mis kevés :)
2010. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, tapasztalom. S mi a teendőm? Hogyan lehet rábírni,hogy elmondja?
2010. máj. 11. 22:26
 4/10 A kérdező kommentje:
(Hozzátenném, hogy hiába kérem.)
2010. máj. 12. 15:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Jujj! Te melyik vagy? A kos-szűz napjegyuek kapcsolatarol annyit tudok, h elsore nagyon vonzak egymast, de idovel annyira a kos agyara megy a szuz beképzeltsége, és jiusaga, és...az a "szuzessege" (most a napjegy tulajdonsagaira gondolok) h inkabb tovabblepik. A skorpiosagrol annyit, h én ahol tudom, kerulom oket. Olyan, mint askorpio: Akkro tamad hatbol, mkor nem is szamitasz ra, és ezt a kos is, és az ororszlan jelleggel rendelkezok is nagyon utaljak, és nagy konfliktusok tudnakkialalkulni.

Nem igazan ajanlom, de nem szeretnélek befolyasolni.

2010. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi,de ne haragudj tényleg,de ha az egyetlen normális választ és a hozzá tartozó kommentemet elolvastad volna,akkor tudnád,hogy én vagyok a szűz. A skorpió aszcendensről pedig itt olvashatsz: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

hogy mit is jelent ha valakinek ez. A szűz jegyű tényleg a kos agyára mehet,de nem a beképzeltsége és hiusága miatt ugyanis a szűz nem ilyen.:) Csak azért irtam le,mert másokat nehogy megtévesszen ez a válasz,ha nem pont igy, de Kos-Szűz kaocsolatban él valaki és elolvassa. Köszi azért!

2010. máj. 14. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút ne illetek egymáshoz. Én kost soha sem választanék egyszer már pórul jártam.

A kos állandóan el akarna nyomni és az aszc. miatt (oroszl-skorp) állandó veszekedések lennének.

De azért egy próbát megér...

2010. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából,mikor feltettem ezt a kérdést,azért is tettem oda a mosolyt a végére,mert nyilván durva párosítás e kettő. Arra lennék kíváncsi,ha ez a két jegy szülötte együtt vannak,mi a teendő,hogy összecsiszolódjanak vagy hogy ez jó legyen. Sajnálom, hogy a kérdésem nem volt egyértelmű és előre is köszönöm azoknak akik így újra válaszolnak.
2010. máj. 17. 09:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, rég nem voltam, én vagyok az u.ilyen kos-oroszlán, a 2. hozzászóló :) Rábírni... saját tapasztalat: Engem mindig azzal nyűgöztek le, akkor tudtam másokban megbízni, ha egyszerűen kimutatták a feltétel nélküli szeretetet. sajnos később mindig csalódtam, sosem volt feltétel nélküli... De ez most lényegtelen :) A fontos az ,hogy amint valamit elmond neked valami bizalmas dolgot, ne faggasd rögtön. Várj egy kicsit ( lehet ez csak pár perc, fél óra de napokig is eltarthat), és ha ő felhozza a témát, merülj most már bele te is :) Én mindig is arra vágytam, hogy a párom hasonlítson rám, és ne ellenkezzen mindig mindenben. Persze egy kis izgalmas vita jót is tesz, mert megismer téged belülről is :) Azt tudom még mondani, hogy próbálj azokról a témákról beszélni (persze csak ha nem ellenkezik!!), amiket ő kedvel, és kutass egy kicsit utána, merülj te is bele a témába :)

Remélem sikerült kicsit segítenem. Sok szerencsét, ha kell még valami, nyugodtan írj! :)

2010. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó-előtti: Ez csak általánosítás! Én másfél évig éltem boldogan egy lánnyal, aki skorpió volt. Csak a végén vesztünk elég hevesen össze, de ez önhibánkon kívül volt... Szóval nem minden emberre igaz, csak általában, úgy magas arányban.
2010. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!