Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az mennyire lesz rázós, hogy...

Az mennyire lesz rázós, hogy én kos vagyok (nő), és a fiam skorpió?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki beszólna, nem fogom lecserélni a gyereket, akármennyire is nem illik össze a kos és a skorpió :D

Csak ugye azt szokták mondani, hogy a kosokkal nehéz kijönni, és a skorpiók meg a kosok pláne nehezen jönnek ki egymással. Meg pl. párkapcsolati szempontból ez a két jegy eléggé problémás párosítás. Nevelés terén mennyire valószínű, hogy lesznek majd "nagyjelenetek"?


2010. máj. 16. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy párkapcsolatban éltem egy lánnyal, aki skorpió volt, én kos vagyok. A főbb gondok azt okozták, hogy a skorpió fél mindig próbált elzárkózni, és a saját érdekeit nézte. Próbálj vele sokat beszélni, őszintén, és ne hagyd, hogy átvegye az irányítást :)
2010. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Na igen, még csak két éves, de a hatalomvágya óriási :D
2010. máj. 16. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
én kos vagyok (lány) apukám skorpió. Nem volt soha különösebb problémánk..sőőt. pedig apu is nehéz eset meg néha én is :)de párként nem választanék skorpiót.
2010. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
kos - skorpió? húúúha, nincs mese be kell raknod egy árvaházba és soha többet nem találkozhatsz vele.
2010. máj. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos, kedves utolsó hozzászóló látszik, mennyire értékelik a többiek a fantasztikusabbnál fantasztikusabb vicceidet, ugyanis a válaszaid 46%-ban hasznosak. Ha 10 kommented van csak, akkor is mondatni hogy 4 és fél értelmes, egybefüggő mondatot, esetleg szöveget tudtál begépelni... fenomenális vagy....
2010. máj. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire segít majd a válaszom, mert nálunk apa kos és a gyerek skorpió. Hát alapvetően jól megvannak, de vannak összezördülések. Mindenesetre az sokat nyom a latban, hogy nem volt elkényeztetve a fiam. Már egészen kicsi korában felállítottuk a szabályokat, amikhez tartottuk is következetesen magunkat. Így a gyerek pontosan tudja, hogy mit várunk tőle és azt hogyan, így ritkán van vita. Hazudnék ha azt mondanám, hogy egyáltalán nincs (most 16 éves a fiam), de nem szokott üvöltözésig fajulni a dolog. Egy viszont tuti. A fiam nagyon a szívére veszi amikor az apja leszidja. Próbálja nem mutatni, de nagyon érzékeny lelkű, nem könnyű elnyerni és megtartani a bizalmát.
2010. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!