Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy ikrek nő szűz...

Milyen egy ikrek nő szűz aszcendenssel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ikrek nő szűz aszcendenssel: szőke, kövér, nagy orrú, van 2 anyajegy a hátán (egy a háta közép táján, egy meg lentebb), gyorsan ráncosodik, jah és imádja a paprikás krumplit...


mind ilyen .. nyilvánvaló...

2010. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sok ilyet ismerhetsz ha ennyire biztos vagy benne...
2010. máj. 17. 20:13
 3/7 anonim válasza:
Jaj, kerdezzetek valami ertelmeset. Az elozo valaszolo a szivembol szolt. Tudod, ahany ember, annyi fele, aztan, hogy az egyik szuz, a masik meg bika vagy akarmi, az olyan mindegy. Nagy hulyeseg szerintem az egesz. Majdnem minden kerdes az Ezoteriaban ezzel kapcsolatos, istenem, mennyi marhasag, eskuszom, rosszabb, mint a biblia...
2010. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezen az oldalon annyi értelmes és értelmetlen kérdés van amire vagy válaszolsz vagy nem attól függ tudod-e a választ.ha nemtudsz rá válaszolni akkor ne mondj semmit, nem érdekel a véleményed.És az is lehet én is ugyanolyan szkeptikus vagyok,mint ti, de nyitott vagyok és kíváncsi...
2010. máj. 19. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

szoktad olvasni a szkeptikus társaság oldalát?

[link] <-- itt rá tudsz keresni érdekes dolgokra, asztrológiáról is találsz anyagokat, komoly anyagokat.


ha tényleg kíváncsi vagy arra, hogyan működik a világ akkor tudománnyal kéne foglalkoznod és nem ezotériával. a nyitottság nem a hiszékenységet jelenti, hanem pont azt h nem vagy fanatikus, utánagondolsz új dolgoknak.


remélem értesz angolul és megnézed ezt videót a nyitottságról:

http://www.youtube.com/watch?v=T69TOuqaqXI

2010. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én ennek mind nagyon örülök, de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ.

Engem pedig nem kell porciózni, nyitott vagyok egy új dolog felé nyugodj meg,mellébeszélés nélkül már nem lehet itt kérdezni?Ez egy költői kérdés volt, nem kell rá válasz, továbbra is az érdekel, hogy milyen lehet egy ikrek nő szűz aszcendenssel?

2010. máj. 20. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
az eredeti kérdésedre már kaptál választ, ugyanannyira komolyat mint amilyen maga a kérdésed. és ezt most nem szívatásként írtam.
2010. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!