Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Számotokra melyik a legidegesí...

Számotokra melyik a legidegesítőbb, elviselhetetlenebb csillagjegy? És mi a ti jegyetek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, vajon melyik az a csillagjegy amelyet a legtöbben nem kedvelnek. Többet is lehet írni. Akkor kezdem én. Engem pl a levegős jegyek irritálnak (Ikrek, Mérleg, Vízöntő). Külsőre szimpatikusak, de sajnos nincsenek jó tapasztalataim velük. Csak úgy tudok velük jól kijönni, ha nem kell sok időd töltenem velük, de hosszú távon nem bírom elviselni a társaságukat. Leginkább a föld jegyekkel jövök ki jól, Bak, Bika és a tűzjegyekkel Kos, Nyilas. Én Kos vagyok. :)

2017. júl. 25. 10:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
50%

Azért szeretek ide felnézni, mert mindenkinek az én jegyemmel (is) van baja. Jej, de jó hogy egyszerre vagyok bizonytalan, pletykás, akaratos és kétszínű :)

Nekem nincs ez alapján "preferenciám", nem os ismerek egy jegyből sem ötnél több embert szorosabban. Ez alapján nehéz megítélni, meg amúgy sem éri meg.

2017. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Szűz férfi, oroszlán nő, bika nő, bak férfi

-

A vizöntő, oroszlán, kos, nyilas férfiakat kifejezetten vonzom

Rák nő ikrek aszcendenssel

2017. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:

Skorpió nő, kos ffi, vízöntő

Szűz L vagyok

2018. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Én is kos vagyok, engem jellemzően a szűz és skorpió szokott irritálni
2018. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Engem a legjobban az oroszlán készít ki. Az okoskodása és az egója talán a legiritálóbb.

A másik meg a vízöntő egyszer elolvad tőle az ember a másik pillanatban meg legszívesebben megfojtaná.


Skori lány vagyok

2018. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Ikrek vagyok. Imadom a kosokat, felnezek az oroszlanokra, a szüzekkel elöször jol kijövök, majd megörit a rendmaniajuk es a rugalmatlansaguk, a bakok teljesen mas bolygon elnek, nem ertem öket, a vizötöknek es az ikreknek nem hiszem egy szavukat sem. Ennyi. Amugy mindenki rendes...
2018. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Irritál a legtöbb rák,vízöntő,skorpió

Én ikrek vagyok

2018. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Ortilio ***** válasza:
Nyilas nő, Rák férfi, Oroszlán férfi, a rózsasín köd után a Mérleg nő :)
2020. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 BubblyButterfly ***** válasza:
Oroszlán nő szörnyű, nárcisztikusak, imadnak irányítani, csak nekik lehet igazuk, mást leneznek es a velemenyuket is. Kerülöm őket.
2020. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:

Én a Bakokkal jövök ki a legnehezebben, szinte sosem találjuk meg a közös hangot. A többi Föld jeggyel jó a kapcsolatom, különösen a Bikával.


A Kosokkal nagyon változó, vagy totál egy hullámhosszon vagyunk, vagy kiidegeljük egymást, középút nincs (ez leginkább a férfiakra igaz).


Ezt leszámítva a Tűz- és Levegő jegyűek társaságát kedvelem, főleg a Nyilasokét és a Vízöntőkét. Az Oroszlán sokszor egoista, ugyanakkor nagyon motiváló.


A legtöbb Víz jegyű ember nekem semleges, kevéssel vagyok közeli kapcsolatban. A Skorpió kihívás a javából, nem egyszerű összecsiszolódni vele, de megéri, mert rengeteget lehet tanulni tőle.


A saját jegyem képviselőit izgalmasnak tartom, de ritkán kerülök velük közeli kapcsolatba.


23/L Mérleg

2020. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!