Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Számotokra melyik a legidegesí...

Számotokra melyik a legidegesítőbb, elviselhetetlenebb csillagjegy? És mi a ti jegyetek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, vajon melyik az a csillagjegy amelyet a legtöbben nem kedvelnek. Többet is lehet írni. Akkor kezdem én. Engem pl a levegős jegyek irritálnak (Ikrek, Mérleg, Vízöntő). Külsőre szimpatikusak, de sajnos nincsenek jó tapasztalataim velük. Csak úgy tudok velük jól kijönni, ha nem kell sok időd töltenem velük, de hosszú távon nem bírom elviselni a társaságukat. Leginkább a föld jegyekkel jövök ki jól, Bak, Bika és a tűzjegyekkel Kos, Nyilas. Én Kos vagyok. :)

2017. júl. 25. 10:52
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanezt írhattam volna én is mint az utolsó.


13/F Mérleg

Ettől függetlenül, azt tudom, hogy én mindenkivel ki tudok jönni, de van akik bizonyos szempontból érdekesebbek, mások más szempontból.

2020. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Ez szubjektív kérdés, mindenkit más csillagjegy irritál.

Engem például a rákok irritálnak a kétszínűségeikkel és a állandó hazugságaikkal, totál megbízhatatlan és idegileg labilis jegy ! Az exem a példa. Jövőben km.-ről kerülöm a rák nőket ha randiról van szó, mert sokkal rosszabbak a skorpióknál. ( pedig a skorpiók sem piskóták, de azért 1000-szer normálisabbak a rákoknál ).


Vízöntő férfi

2021. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!