Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő, bika férfi?!

Mérleg nő, bika férfi?!

Figyelt kérdés
Anyumék ugyanebben a felállásban élnek házasságban 30 éve...a pasi 22 én 19 ..mikor megismertem először a bátyjával sikerült "kavarnom"aki a mai napig nyomul rám!sőt most hogy tudja az öccsével mi van még jobban!!A lenyeg hogy a pasin am nagyon látszik hogy bika"stabil.határozott,makacs,nem sokat beszél,és még kevésbé játszadozik,őszinte,nyugodt,nagyon ritkán jön ki a sodrából.kicsit titokzatos,!Én pedig tipikus mérleg nő vagyok!Szépség ,divat errről szól az életem!Kicsit felszínes vagyok,ezt észre veszem magamon,de szerintem őszinte ember vagyok!Na szóval mikor először találkoztam vele akkor éreztem hogy mas mint a többi,gyengéden bántó a testemmel,más férfi nem ilyen volt az életemben!De sajnos nem történt meg aminek kellett volna!A viszonyunk"kb másfél éve tart,közbe volt hogy eltávolodtunk a másiktól...olyan is volt hogy egy testvérpár női tagjával ő annak a bátyjával meg en voltam együtt..ergo sógorok lettünk..mégis mindig keressük egymást...most kint van külföldön..sajnos...igy mikor itthon is volt nem volt idő találkozni..Csala nénit irt hogy ne hátizsák benne lenne de ha nem tudunk most akkor ne hogy megharagudjak ő rá...meg ilyen féltékeny is....hogy ha írom hogy megyek valahova akkor hova !?kivel?!mondjam neki el az uccsó részlet ig!!pont Islam birtokló tipus mint ahogy leírják!!És ez most a legutóbb hogy bejelöltem egy kinti haverját.Aki rá irt hogy a kedvesem mesélt neki rólam..hogy milyen vagyok...meg elkezdett faggatni hogy am mennyi idős vagyok stb..kérdezem tőle mit mondott neki kedvesem és csak annyit irt hogy"nem mondom meg mit mondott"...és irtam. Kedvesemnek..hogy ez mi volt..es ki volt akadva hogy bejelöltem a haverját https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita.. itt leírtam miket irt nekem kedvesem ...miert ilyen velem?mi lesz a sorsunk?en csak öt szeretem de nem vagyok tiszta abban hogy o is engem akar e mar...szerintetek ?
2017. aug. 10. 23:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak irt hogy benne lenne a taliban mikor itthon volt,de ne haragudjak pont meg ha nem tudja megoldani!***Bocsi csak fa szsagokat irt a Billentyűzetem!És kijavítottam
2017. aug. 10. 23:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ö...izé most megyek lefeküdni, mert kevés vagyok ahhoz, hogy beleszóljak egy önimádó zaklató életébe. Én a csávó helyében (most őszintén mondom) messziről kerülném a veled való találkozásokat. Legyél jó és ne fáraszd magaddal senkit. Van neki nélküled is elég baja, szóval keres magadnak egy másik áldozatot a facebookon.
2017. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
először is, az a legfontosabb, hogy tanulj meg értelmes mondatokat alkotni
2017. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!