Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent az, hogy a nyilas...

Mit jelent az, hogy a nyilas gyakorlatilag skorpió? Miért?

Figyelt kérdés

Én nyilas vagyok december 3-án születtem. Miért irjátok azt, hogy gyakorlatilag skorpió? Itt olvastam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

Ezt a kérdést nem Én irtam ki, nekem ikrek az aszcendensem.


2010. máj. 25. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nyilas nem skorpió, csak próbálták megfejteni miért a vizes jegyekhez "vonzódik". És valaki összerakta hogy Nyilas+ Oroszlán az olyan vad,"hegyes" végű. De nem kell mindent kp-nek venni ebben a rovatban sem...
2010. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
36%
Azt hallottam,h a 12 jegy közül a skorpió a legrosszabb.Kiállhatatlan jegy,és a nyilasoknál is néha észrevehető.
2010. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
november 30ika és dec 17e közé esik az ún beékelődött bolygó: a kigyótartó. akik ezen időpontok között születtek, azok nem tisztán nyilasok, és megfigyelhető rajtuk egykét skorpióra jellemző vonás. (egyfajta átmenetet képez a két jegy között)
2010. máj. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2010. máj. 26. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!