Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire ritka lenne manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ritka lenne manapság az olyan lány, aki viszonylag szép is, és nagyon kedves, vidám a személyisége?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen nekem, hogy akárhova megyek, egyetem, munkahely, vagy ha össze haverkodok fiúkkal mindig a legtöbb fiú akivel kapcsolatba kerülök akar tőlem valamit, de nem csak szexet hanem komolyabbat is. Egyszerűen alig akarom elhinni..... pár éve, amikor még tini voltam rám se nézett senki, most hogy kicsit jobban nézek ki, változtam külsőre, mellette megmaradtam az a pozitív, kedves, vidám lány egyszerűen mindig szeretne tőlem valaki valamit. És ezt csak a személyiségemmel tudom magyarázni, mert sok lány ismerősömre meg nem mennek rá ennyire a pasik.


Fiúk, ennyire kevés a pozitív, vidám lány?



2017. okt. 13. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
sajnos....34ffi
2017. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Köszönjük Emese
2017. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Jééé, ismét egy self hype így péntek este? 😬
2017. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is, de engem észre se vesznek
2017. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

A pozitív, vidám sem túl jól. Az a legszarabb érzés amikor egy szép, közvetlen, jófej, humoros, kedves lány elvarázsol aztán nem jössz be neki merthogy csak legyetek barátok.

Az viszont igaz, hogy kevés a nagyon szép és személyiségre is oké lány. A szépség pedig nem azt jelenti, hogy mennyire feszes a hasa, nagy a melle vagy formás a feneke és mennyi rajta a smink.

2017. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
troll
2017. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!