Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi féltékenység?

Oroszlán férfi féltékenység?

Figyelt kérdés

Egy ízig-vérig oroszlán férfi került az életembe, sajnos a pontos születési dátumát már nem tudhatjuk meg, de gyanus hogy az aszcendense is az oroszlánban áll, illetve a többi bolygoban is dominalhat.


A lenyeg a kérdésben, rák/ikrek aszcendenssel(hold oroszlánnal illetve merkúrral) nem tudom kezelni az oroszlánom féltékenységi rohamait miközben egyik pillanatban azt beszeéljük mennyire megbizik bennem következő nap meg ha éjszaka mikor alszok kikapcsolom a mobilom már megy a féltékenykedés.


Hogyan tudom ezt kezelni? Nyilván megbeszélés tárgya lesz mert még az elején tart a kapcsolatunk, de nem szeretnék én se hülyét csinálni magamból, hogy én akarom a békességet hogy ne egy ilyen hülyeségen legyen a vita, de ugye bennem a női büszkeség, mert közöltem vele hogy keressen ha lenyugodott, de egy ilyen energiabomba nem tudom mikor pukkanhat ki:-D


2017. okt. 25. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is oroszlán vagyok, feleségem rák (a többit nem tudom). Soha nem voltam féltékeny, sőt, amikor élete derekán érzelmi kalandja volt, megnyugtattam, hogy ne tőlem tegye függővé az életét, csináljon, amit jónak tart maga szempontjából. Maradt.
2017. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oroszlán párom van, én rák vagyok, hello :D

Ő ráadásul már akkor ismert, mikor még az exemmel voltam... iszonyatos féltékeny tud lenni, apróságokon is eldurran az agya. Én nem tudom kezelni. Mindent megpróbáltam, de neki kéne ezt elengedni. Meglátjuk...

2017. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Szimplán hülye vagy ha hiszel a horoszkópba.
2017. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te meg szimplán Seggarc hogy olyan dolgokhoz irkalsz amik nem érdekelnek ;-)
2017. okt. 26. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:

A ferjem igaz Rak,de Oroszlan az aszcendense,es bizonyos kor folott az dominal.O nem feltekeny,legalabbis nem mutatja,valahol bant is.Nagyon rejtegeti az erzelmeit,en is Rak vagyok.Jobban feltekeny vagyok,plane miota meg csalt,de megbeszeltuk,egyuttmaradtunk,ujrakezdtuk.Nem dobtunk ki 23 evet az ablakon,nem bantam meg,ennek 7 eve,bizonyitott.

Visszaterve a feltekenysegre,ha tulzott,zavaro lehet,hogy nem bizik benned.De ha nem feltekeny,se jo erzes,mert ugy erzi akkor az ember,h nem is fel,h elveszithet...

Bonyolult vagyok,tudom...;)

2017. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!