Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyűek! Nektek...

Rák csillagjegyűek! Nektek mennyire fontos egy barátság? Kiálltok a barátaitok mellett? Hamar megszerettek valakit?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen mondom ki valakire,hogy a barátom. Viszont sokkal könnyebb eljátszani. Van is pár ember akinek sikerült. Az,hogy kiállok-e mellettük??? Őket kell kérdezni.
2017. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha kiállsz mellettük, akkor azt csak tudod,nem?:D
2017. nov. 20. 19:58
 3/12 anonim válasza:

Nekem egy barátság rettentő fontos, ha egy személlyel barátok leszünk, azt a barátságot nagyon szépen ápolom, és sokat is jelentenek nekem a barátok, ezért van az, hogy sok barátomat már 5-10+ éve ismerem.


Kiállok mellettük, nem kérdés, ha bántják őket, tiszta agresszív leszek olyankor. :D


És én pont, hogy nem szeretek meg hamar senkit. Nagyon-nagyon ritkán 1-2 embert és ennyi.

2017. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fontos. Nem szeretek meg gyorsan valakit. De akit igen, azzal nagyon szoros és tartós lesz a barátság. Az a néhány ember, aki mellettem van, már 10-30 éve a barátom. Kiállok értük.
2017. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos.Gyerekkori barátnőim eltúntek, azóta nincs barátnőm.Olyan akivel minden titkomat megosztom,és a bizalmasom, nincs.Pár kollégával jóban voltunk,most nem olyan a kollektíva.A férjem viszont olyan mint a barátom, sok mindent elmondok neki...de minden gondolatom neki se.

Nem bízom a nőkben,sajnos ismerem milyenek...

2017. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5!

Érdekes. Hasonlóak vagyunk. ;)

2017. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor jo...megnyugodtam...mar azt hittem csak en vagyok ilyen csodabogar!
2017. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok, mint te 5-ös! Mintha én írtam volna magamról, amit írtál!
2017. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmit sem számít, hogy valaki rák :D Vannak barátaim, de egyátalán nem szeretek "eljárni" és mélyebb barátságokat fent tartani.


Ha néha beszélgetek, nevetek stb emberekkel, de igazán jó barátom nincs és nagyon nem is akarok.


[link]


Itt van a rák jellemzése. Ha elolvasod szinte mindekire ráhúzható ... Ha minden egyes "rák" szót kicserélném "bakk"ra sem tünne fel senkinek :D

2017. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es! Ez a te véleményed, szerintem egyáltalán nincs így.

Ha figyelmesebben elolvasnád, mindegyik csillagjegy jellemzése más.

2017. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!