Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményed a nyilas nőkről?

Mi a véleményed a nyilas nőkről?

Figyelt kérdés
Melyik jegyű férfi illik hozzá a legjobban? Kos? :)
2010. jún. 5. 10:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szeretem a nyilas nőket,mert sok bennük a kellem,és érzékenyek azzal akit igazán megszeretnek!

Az oroszlán jegyű férfi lehet rájuk nagy hatással!

2010. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Egyet ismerek, ő egy k...., de szerintem nem lehet így általánosítani. Bármilyen csillagjegy illik hozzá, nem az a lényeg. :)
2010. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Édesanyám nyilas! Imádom a nyilas anyukámat! Minden jót ami elképzelhető ellehet mondani róla. Családcentrikus, örök megoldó alkat. Szívós, kitartó, és roppant jó észjárású. Mindent el tud intézni, a legborzalmasabb helyzetekben is feltalálja magát, és tudja a megoldást. Apukám bak, és soha nem értették meg egymást, de anyu kitartott mindig mellette. Ő a megalkuvó, a tűrő, és alkalmazkodó.
2010. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
én is az vagyok. nagyon élettelteli, vidám, örökmozgó, őszinte hamar felkapom vízet és nagyon jók a megérzéseim és az ösztöneim. kevés embert szeretek, de értük rajongok. szerintem nagyon jó csaj vagyok, sok pasi hajt rám és meg tudom fogni a nálam erősebb csillagjegyeket is. eddigi pasijaim: volt egy bika akivel nem jött össze, pedig nagyon szerettem, egy vizöntő és egy oroszlán akikkel a legjobban kijöttem, nagyon szenvedélyes kapcsolatok voltak ezek, és lyukasra nevettem velük a hasam. nyomult rám egy bak és egy mérleg tőlük rosszul voltam. most egy skorpió tetszik ő nehezebb falat. a kosok nekem túl önzőek, mindig magukkal foglalkoznak. a rákokat, halakat lassúnak és finnyásnak találom, a szűzeket hallgatagnak, a nyilasokkal sem jövök ki.
2010. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

Utolsó válaszoló! Ez mind igaz rám is. Nekem a mostani szerelmem kos. Tényleg nagyon önző. :/ De remélem eljutunk egy komolyabb fok is ig, mert amit az utolsó előtti hozzá szóló írt a végén az rám is igaz. Ha szeretek valakit ennyire, akkor alávetem magam az akaratának, mert szeretem, és nem akarom elveszíteni. Sokszor szembe jutott már az is, hogy a barátság talán jobb lenne vele, és csak így tarthatom meg, ha nem akarom elveszíteni, de mivel beleszerettem ezt egyenlőre nem akarom elfogadni.

2010. jún. 5. 12:13
 6/29 anonim ***** válasza:

11:33


"Édesanyám nyilas! Imádom a nyilas anyukámat! Minden jót ami elképzelhető ellehet mondani róla. Családcentrikus, örök megoldó alkat. Szívós, kitartó, és roppant jó észjárású. Mindent el tud intézni, a legborzalmasabb helyzetekben is feltalálja magát, és tudja a megoldást. Apukám bak, és soha nem értették meg egymást, de anyu kitartott mindig mellette. Ő a megalkuvó, a tűrő, és alkalmazkodó."


Egyáltalán nem ilyenek a nyilas nők.Az igaz, hogy a bak nem illik hozzájuk! A horoszkóp szerint a nyilas nők: okosak, kaladvágyók, függetlenek, nem megalkuvók és nem alkalmazkodók.

Szerintem a nőknek nem kellene megalkuvóknak, tűrőknek lenniük. Ő már egy leharcolt nyilas nő...sajnálom, de még nem késő változtatni!!!


A nyilasok kerüljék: bak, szűz, halak, bika, rák.

Akik illenek : kos, oroszlán.

2010. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Kos pasit senki se válasszon, akármiyen jegyű is!
2010. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
nyilashoz illik még: ikrek, vízöntő.
2010. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

12:18


De ha meg én nem tűrök, akkor folyamatosan harcolunk. Ő sem és én sem vagyok hűséges. Ezt elnézzük, mindketten tudjuk egymásról. De azért vannak dolgok, amikben meg kéne alkudni, különben harcolunk.

2010. jún. 5. 12:23
 10/29 anonim ***** válasza:
Én nyilas nőt csak a morvai krisztinát ismerem..az egy visszataszító undok dög.
2010. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!