Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményed a nyilas nőkről?

Mi a véleményed a nyilas nőkről?

Figyelt kérdés
Melyik jegyű férfi illik hozzá a legjobban? Kos? :)
2010. jún. 5. 10:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
nagyon humoros gyerek vagy...
2010. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Elég nagyszájú, rámenős vagyok és sokszor idegesítően tudálékos. megértem, miért van belőlem egyeseknek elege. sokan nem szeretnek, mert azt mondják, túl sok vagyok nekik, ők általában visszahúzódóbb, csendes emberek.

de ugyanakkor szerintem jószívű és nagylelkű vagyok és szeretek adni.

nagyon érdekel a világ, szeretek utazni, új dolgokat felfedezni és határtalanul lelkesedő típus vagyok. amit nagyon utálok, az a pitiánerség meg a sunyiság.

kb így foglalnám össze magam nyilas nőként.

2010. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sokszor magamra ismertem. ;)
2010. jún. 14. 13:20
 24/29 anonim ***** válasza:
Imádom a nyilas nőket!Jó velük sexelni és még meg is értjük egymást!A lényeg mindig el kell őket engedni és vissza jönnek!Nem szabad őket korlátozni!De vissza jön mindig,mert szeretet éhessek és szex!:)
2010. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ennyi! ;D
2010. jún. 19. 17:56
 26/29 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is nyilas lány vagyok.Odavagyok egy oroszlán fiúért,és azt olvastam,hogy a nyilas oroszlán kitűnő választás:D

Anyukám is nyilas,és az élettársa kos.Nagyon jól kijönnek egymással,bár néha vannak nézeteltéréseik.A nyilas nőkről csak annyit,hogy sokminden érdekli őket(ez rám is jellemző),kalandvágyóak.Kb ennyi:)

2010. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Csak sokszor szeretik az igazukat bizonygatni.

Van hogy el túloznak dolgokat. Meg van győződve arról hogy ő milyen okos, közben meg olyan butaságokat mond...

És szerintem egy kicsit naívak is. BEfolyásolhatóak.

De ettől függetlenül nagyon kedves, nyílt szívű, őszinte emberek.

2010. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Egyik legjobb barátnőm nyilas. Annak ellenére, hogy kos vagyok és eléggé heves, még soha nem veszekedtem vele. Nagyon megértő és figyelmes.

Fontos neki a szabadság, nem szereti lekötve érezni magát, imád kimozdulni otthonról, bulizni, szórakozni. Őszinte, megmondja a véleményét.

Olyan partnerre van szüksége, aki hagyja szárnyalni és megbízik benne.

2011. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Én nyilas nő vagyok nyilas aszcendenssel. A párom halak, vízöntő aszcendenssel. Másfél éve vagyunk együtt, és egész jól kijövünk az alapvető ellentétek ellenére. Eléggé hullámzó a kapcsolatunk, de a párom nagyon jól tűri minden hóbortomat és kilengésemet. Azt kell, hogy mondjam, hogy abszolút érezni lehet, hogy ő a megalkuvó, és rengeteget tesz, hogy működjön minden, szerintem nyitottabb is lett mióta együtt vagyunk. Mindenesetre akármennyire igyekszem én is változni, sajnos rám is igaz, hogy eléggé önző vagyok. Igazából rám is illik az általános jellemzés, de azért pár szóban én is leírom: nem nagyon lehet korlátozni, ha beszólnak általában lazán kezelem, de ha igazságtalanul megvádolnak vagy letorkollnak, akkor pillanatok alatt úgy felmegy bennem a pumpa, hogy ordibálás, csapkodás lesz belőle... tipikus dühös nyilas, aki tör-zúz. De ha kidühöngtem magam, mintha meg se történt volna, hamar elfelejtem. Vigasztalni nem tudok, meghallgatok bárkit, és hülyéskedéssel, poénkodással megpróbálom felvidítani, de ha nem működik nem tudok mit kezdeni egy szomorú emberrel. Annak ellenére, hogy "hajt a vérem", soha nem csalnám meg a párom, de a flörtölgetés automatikusan jön. Viszont ha valaki azt komolyan veszi, akkor menekülőre fogom... az is igaz, hogy tele vagyok ismerősökkel és haverokkal, de talán édesanyám és a párom, aki tényleg ismer. Az is jellemző, hogy szeretek szerepeket játszani, de ez az ismerkedés megkönnyítése miatt, általában akaratomon kívül mindig olyanná válok, amilyennek a másik látni szeretne. Ezt nem lehet megfogalmazni. Hatalmas szám van, és fosom a szót, ha beszéltetnek, de hangulattól függ, hogy mennyire vagyok beszélgetés kezdeményező. Egyébként igyekszem mindenkivel jobb kapcsolatot kialakítani, sajnos nem bírom, ha valaki rossz véleménnyel van rólam, és állandóan azzal foglalkozom, hogy ki mit gondol rólam. De az optimizmus is nagyon hullámzó, ha éppen olyan kedvem van, akkor nem érdekel semmi és senki, és olyankor eléggé nyersen odavágom mindenkinek a véleményem. Amúgy tényleg mindenre kapható vagyok, kicsit olyan az életfelfogásom, hogy mindent ki kell próbálni, és tapasztalatok alapján ez azért sokaknak imponáló.

Arról meg, hogy ki illik a nyilashoz... hát akármennyire is a kosokat és vízöntőket mondják, én hosszú távon ki nem állhatom az egójukat. Viszont a mérlegek tündéri teremtések. Az ikrek is jópofák, de hozzájuk sok türelem kell. Oroszlánt összvissz 2-t ismertem, és ők is teljesen eltérőek, róluk ezért nem tudok nyilatkozni.

2011. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!