Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményed a nyilas nőkről?

Mi a véleményed a nyilas nőkről?

Figyelt kérdés
Melyik jegyű férfi illik hozzá a legjobban? Kos? :)
2010. jún. 5. 10:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

12:18 -as vagyok.

Én Bak csaj vagyok, de nem szeretem a nyilas férfiakat. Valahogy nem vonzzanak. Túlságosan mások...de tényleg.

A nyilas lányokról az a véleményem, hogy szeretnek utazni, bevállalósak, vagányak, és általában szorgalmasak( karriert építenek, magas pozíciókba jutnak) de nem ezek a tipikus nő "tűrök én akármi is lesz", annál sokkal vagányabbak.

És ez tipikus nyilas tulajdonság, mindig feltalálják magukat és szeretik az életet, és megtalálják a boldogulásuk útját!

2010. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
megint én vagyok: kérdező, a párod milyen jegyű?
2010. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm nyilas^^és nagyon aranyos,rendes egy csodálatos teremtés:)Nélküle nem is tudom mit kezdenék.A nyilasok,akiket ismerek a bnőmön kivűl,nagyon jó emberek:)
2010. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%
ha szívatod, mindig közel állj hozzá, mert ha eltávolodsz, lenyilaz a geecibe...
2010. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

13:19


Szia! Ő kos.

2010. jún. 5. 13:50
 16/29 anonim ***** válasza:

Én is nyilas vagyok.Leírom hogy mik jellemzőek rám(mellesleg a személyre szabott horoszkópom szóról-szóra tökéletesen leír engem).Bár kapcsolatban élek, mégis a legfontosabb a szabadság nekem, mindig elérem amit akarok, hamar felkapom a vizet, de hamar le is nyugszom.Imádok társaságba lenni, szeretek sokat(néha hülyeséget is) beszélni, 100%-ig kitartok a véleményem mellett, ezért sokszor keveredem vitákba.Szeretem meghallgatni az embereket és tanácsokat adni.Viszont rendkívül önző és akaratos is tudok lenni, ilyenkor szeretek beszólogatni is, általában nem bírom ha valaki nálam lassabb gondolkodású.Tehát ha rossz napom van sokakat meg tudok bántani.Rossz tulajdonság még hogy mindenhonnan elkések és mindent halogatok az utolsó percig.Sajnos a hűtlenség is benne van a pakliba, viszont ha valakit nagyon szeretek(akár férfi, akár barát, vagy mondjuk egy családtag), azért a végsőkig elmegyek.

Akikkel jól kijövök az az oroszlán és a mérleg.A bakokat nehezen viselem el.Szerintem sokat számít az is, mi az aszcendensed.

Na kicsit hosszú lett, bocsi.

2010. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nekem a nagymamám nyilas.

Az ő pozitív tulajdonságai :

Hihetetlen széleslátókörű, mindenre nyitott, és őszinte.

70 éves, de még mindig benne van a tanulási vágy, főleg a földrajz és a tudányos világ iránt.

Képzeletben mindig utazik :)

Mindig új kultúrákat akar megismerni és jó tanító.

Végtelen optimizmus.


Negatív tulajdonságai:

Türelmetlen, sok mindenre hevesen reagál, sokszor eltervezi hogy "na majd jövőhéten felutazok hozzátok Pestre" örömmel készülődik, de aztán "áá mégse megyek".

Elég szókimondó, és megbánt másokat.


Tehát most egy konkrét személlyel jellemeztem egy nyilas nőt. Szerintem te is hasonló karakter lehetsz kérdező :)


Szerintem a Nyilas nőhöz a legjobban a Vízöntő pasi illik.

2010. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló vagyok.


Azt írta az egyik nyilas nő hogy:

"Akikkel jól kijövök az az oroszlán és a mérleg.A bakokat nehezen viselem el"


Tisztára mint a mamám :)

Sőt, neki a volt férje, tehát nagyapapám, de már elváltak, konkrétan Bak.

Azt mondta hoyg nem bírta elviselni a földhöz ragadtsását.

A merevségét, és hogy nem olyan gyors mint ő.

A mama mindig ment volna, de papus mindig otthon maradt.

Mama mindig költekezett volna, papus mindig a pénzt fogta.

Mama mindig imádott a központban lenn és szervezkedni, papus a háttérben maradni.

Stb stb... :DDD

2010. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
*tudányos világ=tudományos
2010. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
45%
Hát...eléggé rasszisták, és folyton olyanokat kiáltanak, hogy "Kitartás", meg "Éljen Szálasi".....furák ezek a nyilas nők.....sztem leginkább nyilas férfiak illenek hozzájuk, zsidók, vagy cigányok pedig semmiképp....
2010. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!