Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas vagyok es hozzam illo...

Nyilas vagyok es hozzam illo babat szerettem volna. Mar nem megy?

Figyelt kérdés
Mar eleg idos vagyok, 30 par ev mulva es a csaladban fiatalabbaknal mar mindenkinek 3 gyerek. En hiszek a horoszkopban es oroszlan vagy szuz gyereket szerettem volna de az mar nem jon ossze. Parom viz jegyu nem illunk ossze, de most nem ez a lenyeg. A bak horoszkopu gyereket talalnam idealusnak igaz azzal se jonnek ki felhotlenul, inkabb a parom "szovetsegese" lenne. Mivel igy alakult kesobb remelem lesz hozzam illo horoszkopu gyerekem. Tul megszallott vagyok szerintetek? De skorpiot nem akarok az a lehrosszabb jegy, neten olvastam. Bar szuzet szeretnek de akkor megint egy ev lenne elhuzva en idosodok, es szeretnem ha apukam is megelne az unokat.

2018. febr. 19. 08:23
1 2
 11/12 Fruzs33 ***** válasza:
53%

Úristen! Ilyen ne csináljon gyereket.Kész,én kiakadtam ezen.

Ha tényleg ilyen hülye vagy,akkor csak sajnálni tudlak.

2018. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

És olyankor mivan, ha ok megvan a pacek napjegyben álló gyermek, de az aszcendens miatt koppansz, hogy jaaajnemjó, mindegy igy mar nem kell és nem is szeretem

Gondolkozni kéne, hogy biztosan akarsz-e vállalni kisbabát, mikor ilyen ostobaságokat hordassz össze. én skorpió vagyok, de fura még is kijövök az ikrek-skorpió szüleimmel, mikor azért eleve ez nem egy felhőtlen felállás, de hogyha velem is így bánt volna édesanyám, akkor kb. valami kukában kötöttem volna ki. És nem kéne általánosítania. Van egy keret, melyben a horószkóp még igaznak is mondható, de most gondoljon bele. Mindenki más és más, nem lenne unalmas ismerkedni, hogyha megnézed a neten az unatkozó webszerkesztől által írt jellemzéseket és akkor már is kiismered párod/gyermeked/főnököd/ macskád személyiségét?

2018. júl. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!