Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódíthatnék meg egy...

Hogyan hódíthatnék meg egy skorpió fiút?

Figyelt kérdés
Én bika lány vagyok! Úgy tudom a bika-skorpió párosítás nem rossz, de hogyan szerezhetem meg? :)
2010. jún. 8. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
A bika és skorpió ki nem állhatják egymást hosszú távon. Én úgy tudom. És nálam beigazolódott, habár nem párkapcsolat hanem egyéb családi kötelék volt.
2010. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én skorpió vagyok és nő. Hosszútávon nem bírom elviselni a bika férfit. Földhözragadtnak tartom. A skorpió folyamatosan agyal, filozófus, pszichológus. Iszonyat nagyot tudok marni. Hideg is vagyok néha. Kipróbálhatod, de tudd fájdalmas lesz.

Elnézést, hogy így fogalmaztam meg, de már -talán- ebből is látszik milyen a skorpió.

;)

2010. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de az előttem szólóknak igaza van. Te föld jegyű vagy, szóval inkább bakot szüzet vagy bikát próbálj hódítgatni ;) Nem túl jó párosítás a bika skorpió. Persze hozzáteszem, hogy lehet, hogy az illető nem "igazi" skorpió, nem kell előre "elítélni"...
2010. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

sehogy, mert mindig a skorpió választ. ő már jó korán felméri a terepet, és addig szövögeti a hálót amíg..

bika-skorpió nem fog menni. barátnőm bika pasija skorpió egyfolytában veszekedtek évekig tartott az is amig összejöttek. barátnőm kidobta.

2010. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok,csak megerősíteni tudom az írottakat:(

Apám bika.......áhhhhhhhhhhh..........

2010. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió nő vagyok s a párom is skorpió. Egy skorpió erős személyiség. Valaki írta, hogy a skorpió választ, felméri a terepet- tökéletesen látja. A bika család centrikus, míg a skorpió örök hódító. A bika földhözragadt, a skorpió szárnyal. A bika szereti a kézzel fogható dolgokat, addig a skorpió művész, filozófus, állandóan keres megfejthetetlen dolgokat.

Egy skorpiót sem lehet dobni, mert már rég túllépet a kapcsolaton mire azt a bika észre veszi. Hideg, kegyetlen, de szenvedélyes.

Ha akarod a kapcsolatot, akkor fel fogod áldozni magad.

2010. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:(

Kedves utolsó!

Hogy fér meg két skorpió együtt?Már régóta gyanítom,hogy nekem is egy szenvedélyes skorpió kellene,csakhát.....írnál pár dolgot,hogy mi,hogy működik nálatok?

2010. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

22:32 Mint két atombomba, de komolyan. Ha jó akkor szuper jó, szárnyalunk, de ha rossz akkor képesek vagyunk egymást megenni. Tudod a skorpió képes pillanatok alatt felmérni kinek mi a gyenge pontja. Egyetlen mondat elég ahhoz, hogy valakit 'megöljünk'. Én úgy érzem, hogy engem csak egy skorpió képes elfogadni, s ezt vissza is. Erről már beszéltünk a párommal.

Négy év együttélés után is szenvedélyes a szex, szenvedélyes a vacsi, szenvedélyes minden, hisz ez nélkül halottak lennék. Ha rossz passzban vagyunk akkor kaka a helyzet, de ezt megtanultuk kezelni. Hogyan? Addig békén hagyjuk egymást. Én művészemberke vagyok, rajzolok, pszichológiázok. A párom filozófus, nagy elméleti ember, vezető beosztásban (hatalom, kézben tartom a dolgokat).

Én jól érzem vele magam, imádom. :)

Elnézést az off-ért, de talán némi bepillantást kap a bika kérdező, milyen a skorpió élet. ;)

2010. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pedig a kezdeti lángolás megvan a bika meg a skorpió között, csak amikor a bika kezd "komolyabbá" válni, a skorpió még keresi önmagát, és a céljait. Ez főleg férfiakra érvényes. Egyébként skorpióval veszélyes kezdeni, sose tudod hogy mit miért tesz és meg se magyarázza .....
2010. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen,igen ilyesmire számítottam,én is skorpió vagyok,ismerem magunkat:P Nagyon szépen köszönöm Neked.

Kedves kérdező!

Hát nem tudom,tudod,sokat számít az aszcendens is,de gondolom,a srácét nem tudod lenyomozni...elméletben valóban nem rossz párosítás a bika skorpió,de hát látod a gyakorlati példákat.....

Az én jegyemhez állítólag halak és rák illik......az az igazság,,hogy el nem tudnám képzelni az életem egy határozatlan,döntésképtelen halakkal vagy egy befolyásolható rákkal.........sokkal jobban bírom a szenvedélyes skorpiókat és a gyakorlatias szüzeket...tegyél egy próbát vele.

2010. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!