Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos csillagjegyű nők milyenek...

Kos csillagjegyű nők milyenek egy párkapcsolatban? Kos nő + Vízöntő férfi tapasztalat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 06:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne higyj a csillagjegyekben! Semmi nem függ tőlük! Csak játék.
2018. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 exelant válasza:
Én is kos csillagjegyű vagyok, hasonlóak a személyiségjegyeim a 8-as válaszadóhoz, tőle függetlenül, szinte mintha én lennék, felesleges ismételnem a leírást. Bevállalós vagyok. Az ágyban lehetőségek tárháza van, hogyan töltsük együtt kellemesen-jól az időt, hogy az mindenkinek jó legyen, ehhez viszont feltétel, hogy férfiként te se legyél nagyon sok kifogást kereső, hogy mennyi mindent nem vállalsz be már eleve, és miért, akkor nem sok minden fog érdemben történni, s hamar egyhangúvá válik az ágyban töltött idő.
2018. ápr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 kapcsolatomban volt kos a nő.

Egy se volt normális.

Kos = Fejjel a falnak.

Nem hiszek a horoszkópban de ez mind a háromnál igaz volt.

2018. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%

Honnan a büdös p...csából tudjátok sok kretén,hogy az évezredes megfigyelések alaptalanok.A legtöbb kretén kibújik anyuból és tizenévesen

évezredes tanokat akar semmibe venni.

2018. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem Vízöntő nővel és kos férfival van tapasztalatom. Nagyon szar
2018. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!