Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúràzom, és a banknak is...

Fogyókúràzom, és a banknak is van valamennyi tartozásom, nem költhetek, mégis kísért a korlátlan ételfogyasztàs vágya, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem kerülhetem a várost, hisz sokszor dolgom van bent, de bármikot amikor bejövök, kísért az étkezés, a finom ízek, a Gyros, az ételek.

Amikor dolgozom vagy otthon netezem, filmezek, ezek megszünnek.



2018. ápr. 4. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb amikor elmész a gyrosos előtt és megkísért, akkor azt a 800 forintot tedd be egy borítékba. csináld ezt egy hónapig és nézd meg hogy mennyi pénzed gyűlt össze. Aztán vidd be a bankba, és máris csökkent a tartozásod
2018. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kísértés még nem gond, ha nekem nincs pénzem, nagyon könnyű ellenállni. Ha neked nem, az nagy baj, akkor önuralom, elhatározás, annak tudatosítása, hogy NEM telik rá... Nekem segít az egészségtudatosságom is s elégedett lennék azzal, hogy hazajövök, csinálok magamnak valami finomabbat, egészségesebbet és laktatóbbat.
2018. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: ez egy tök jó kis ötlet, de ettől függetlenül hamar el kell tünnöm a városból mert a kísértés nem áll le, míg bent vagyok.


Második: főztem otthon egy tök finom káposzta levest, tényleg nagyon finom lett, ám a kísértés nem éhségből származik, hanem a vágyból.

Rántott hús, grillezett zöldségek, májjal, a Gyros íze... Sorolhatnám. Ha csak éhségből jönne, az könnyen lehetne kezelni, ám ez egy veszélyesebb státusz. Ezt nem űzöd el egy almával vagy nem tudom.

2018. ápr. 4. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked nem használnak az előző tanácsok (tudatosítás, hogy nem telik; egészségtudatosság stb.), akkor én csak egy dolgot tudok javasolni: ne állj ellen, egyél nyugodtan bármit, amit megkívánsz, vedd meg az első helyen, ami mellett elmész, és akkor nincs tovább szenvedés a kísértés miatt. Vagy ha egy nap többször is megkívánsz valamit, több helyen, azt is vedd meg.

Aztán majd ha egy-két hét alatt elköltötted az egész havi kosztpénzedet, akkor a következő két-három hétben újragondolhatod a dolgokat, miközben az üres kenyeret majszolod otthon... ;)

2018. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!