Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez milyen volt mára? Nem baj...

Ez milyen volt mára? Nem baj hogy estére ennyi szénhidrátot ettem? 13/L Ma szinte semmit nem sportoltam

Figyelt kérdés

Reggeli:Tejbegríz fahéjjal(kókuszcukorral,búzadarával,2.8%os tejjel)

Ebéd:Teljesen natúr sült csirkemell(kb.100-150g),párolt zöpdségkeverék(kb.4ek),4db csemegeuborka

Vacsora:1 szelet sajtos tejfölös tepsis csirkemell,3-4 ek rizibi,3 db csemegeuborka



2018. ápr. 5. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
A tejbegríz kb 5 ek-nyi volt,1 tk fahéjjal
2018. ápr. 5. 21:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szamolj, egyel amennyi jolesik. Ha muszaj szamolnod, menj pszichologushoz.
2018. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz még egy kicsit gyerek lenni 13 évesen? :) Mégis minek foglalkozol ezzel ilyen görcsösen? Fejlődő szervezet vagy. Egyél rendszeresen, változatosan normális adagokat és kész. Ez amit ettél teljesen jó. Egyébként sem egy vacsorától fogsz elhízni.
2018. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hol ettél te valamirevaló szénhidrátot? Ez neked sok? Még nekem sem tűnik annak, pedig én ma egész nap 40-45 grammot vittem be, de világos, hogy nem mindenki eszik így. Csak a kérdést látván azt hittem, megettél egy halom tésztát vagy valami, de az a pár kanál rizs igazán nem baj.


Csatlakozom a többiekhez, élj és ennyire ne pörögj rá. Az ételeid többé-kevésbé jók, a mennyiség kevésnek tűnik konkrét értékek nélkül is, de nem tudhatom.


SOKKAL TÖBB zöldséget ennék a helyedben s talán kicsit több fehérjét.

2018. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mióta sok?


4 evőkanál! tejbegríz? Te eszednél vagy?


Mikor akarsz szólni anyudnak, hogy vigyen el pszichológushoz?!

2018. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek koplaltatod magad? öt kanél kaja neked reggeli? Borzasztó kevés.
2018. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!