Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan kapcsolat ahol a "nő" 21 éves a férfi 34 éves? Mire lehet számítani? Tapasztalatokat szívesen fogadok. Érdemes bele vágni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
én ennyi idősen nem ennyi időset választanék, de persze ilyen fiatalt könnyű hülyíteni. valszeg a csávónak problémát jelent a korban hozzá illő nők számára felmutatni valamit. de persze az is lehet, hogy teljesen normális.
2013. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zoliba' ***** válasza:
engem egy 21 éves nő kiborítana a gyerekes dolgaival.
2013. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34 évesen egy 21 éves, az szép trófea, semmi több.
2013. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vakondka ***** válasza:

Kettőn áll a vásár, vagyis hogy tudnak-e alkalmazkodni egymáshoz.

Ismerek olyan párt ahol a nő és férfi között még nagyobb a korkülönbség és mégis nagyon jól működik a kapcsolatuk évek óta, gyerekük is született.


Puding próbája az evés :)

2013. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok buta,bár biztos,hogy nagyon tapasztalatlan vagyok még hozzá képest..

akkor nem akarhat tőlem komoly kapcsolatot?

nagyon normálisnak tűnik, alakulóban van a dolog. még nem tudok róla sok mindent,de úgy érzem én belemennék többe is ..

miből tudhatom hogy csak trófeának akar?

2013. szept. 25. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Haha, csak nem rólam írsz?! :D Holnapig hivatalosan még 21 vagyok, párom meg októberig 33, szóval majdnem sikerült..:D


Nagyon tőletek függ az egész. Nekem szerencsém volt és mégsem. A pasi egyedülálló, Pesten dolgozik, albérletes, én sulizom még, tehát távkapcsolat, amit én bírtam, ő nem. Felnőttebb gondolkodással rendelkezem, de elég gyerek vagyok még sok téren, ő szintén, tehát ebben egyeztünk és jól meg is voltunk relatív. Nem akart gyereket, sem házasságot mostanában, én meg talán egyiket sem soha, tehát ebben is egyeztünk. Nála is elfogadtak, az ő családja látott is, az enyémek csak tudták hogy van, de nem ellenezték. Viszont, 4-5 hónap után kibukott, hogy én még nagyon vadásznék, ő meg már komolyabbat szeretne, tehát itt volt elvágólagos a dolog. Illetve hogy néha nagyon gyerek volt, heti többszöri bebszás, nem ismerte a mérték szót, felelőtlenkedett. Szóval azt csinálta, amit nekem kéne ilyen idős korban, de én meg ezekre nem vágyom (már-még). Nekem érdemes kapcsolat volt, mert pozitívként gondolok majd rá mindig :)


Tőletek függ..továbbra is csak ezt tudom mondani.

2013. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na akkor majd kiderül,mert én nem szeretném,hogy állandóan igyon ,legalábbis én ezt tuti nem tűrném,de kiderül,hogy ő milyen.én sem akarok családot..igazából még nem tudok sok mindent róla, csak annyit hogy remek a humorérzéke, és hogy nagyon fiatalos,sportos,kedves. remélem nem fogok benne csalódni,mert már mindenfélét képzelek róla :D

És vonz is a dolog egy ennyivel idősebb férfival,mert mindig is vágytam rá.

Nem rég ért véget egy több éves kapcsolatom ahol a srác 5 évvel volt idősebb tőlem,de egy agresszív idióta volt.szóval remélem ,nem nyúlok megint mellé:/ mert kicsit furcsa ,hogy ennyi évesen egyedülálló :D na de mindegy.

2013. szept. 25. 13:21
 8/8 anonim válasza:

bemásolom, amit egy hasonló kérdésre írtam.

bár a kedves gy.k. felhasználók jól lepontozták a válaszomat,

a véleményemet továbbra is fenntartom.

---


a nőknél a termékeny szakasz kb 14-40 éves kor között,

a pasiknál meg kb 14-80 éves kor között.

így aztán, a 14-80 éves pasik hajtanak a 14-40 közötti nőkre.

előfordulhat akár 60-70 évnyi korkülönbség is.

na és?

mi a gond?

ha valaki ezen problémázik, az valószínűleg azért van,

mert a biológiai alapokkal nincs tisztában.


ami pedig a "fejlettségi" vagy "érettségi" szinteket illeti...

a férfiak és nők belső fejlődése általában eltérő ütemű.

általános megfigyelés, hogy a lányok előbb "érnek".

előfordulhat, hogy egy 14 éves lány érettebb mint egy 25 éves pasi.

2014. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!