Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves lány és 40 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány és 40 éves férfi között mennyire működhet a kapcsolat? Tapasztalatokat szeretnék, nem kliséket.

Figyelt kérdés

Tudom, az ilyen kérdésekre olyan válaszok szoktak születni, hogy "a kor nem számít", de sok helyzetben igenis számít. 24 éves, egyetemista lány vagyok, mellette részmunkában dolgozom is, de ebből nem tudom magam fenntartani, még szülői támogatásra szorulok. A férfi 40 éves, túl egy váláson, gyereke nincs. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer egy ennyivel idősebb férfivel jövök össze (eddig egy barátom volt, velem egyidős), de beleszerettem. Felületesen ismertem már 2 éve (mindig nagyon szimpatikus volt), de az utóbbi időben közelebb kerültünk egymáshoz, rengeteget beszélgettünk, és hihetetlen, mennyire egy rugóra jár az agyunk. Ugyanazok a dolgok érdekelnek minket, világnézetünk is nagyon hasonló, bármilyen témáról órákig tudunk beszélgetni. Nagyon intelligens, kedves. Ő egyébként nagyon fiatalos, versenyszerűen sportol, baráti társaságában is vannak fiatalabbak.

Egyértelművé tette, hogy én is tetszem neki, de még csak óvatosan közeledünk egymáshoz, randizgatunk, csók is volt, ágyba még nem bújtunk. A szüleimnek egyelőre nem szóltam róla, a barátaim véleménye megoszlik.


Olyanok véleményét kérdezném, akik voltak már hasonló helyzetben - mennyire működhet egy párkapcsolat 16 év korkülönbséggel? Milyen lesz mondjuk 10 év múlva, mikor én 34, ő meg 50 éves lesz? Mindenképpen szeretnék gyereket - az mennyire jó egy gyereknek, ha az apja mondjuk 55 éves, amikor ő még csak 10?


Köszönöm!


2013. nov. 5. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Jól.

40 évesen már van lakása, pénze, kocsija, csak csináld föl magad. Ha el is hagy, akkor gyerektartást tudsz követelni. :)

2013. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
finci punci hűűűmmm punci finci
2013. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
két ismerősömnél is működik az egyiknél most 5 éves a gyermekük
2013. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Működhet.
2013. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
egyet ertek a elsovel.... rohadt anyagias rihanc vagy.....
2013. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a köztetek lévő korkülönbség egy kicsit nagy. Más generáció, más szokások. Ismerek olyan házaspárt, akik között csak 10 év különbség van, de eszik meg egymást.
2013. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt egy 17 évvel idősebb barátom, de nem működött... nagyon nem egy korosztály. Persze kivételek mindig vannak, de ez a ritkábbik.

Ha szimpatikus, ugorj bele a kapcsolatba nyugodtan, de a gyerekvállalás téma még nagyon korai. Szórakozzatok, aztán majd kialakul.

2013. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Milyen lesz mondjuk 10 év múlva, mikor én 34, ő meg 50 éves lesz?" lehet, hogy szar

"mennyire jó egy gyereknek, ha az apja mondjuk 55 éves, amikor ő még csak 10?" nem hiszem, hogy túlzottan

2013. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak jó kapcsolatok, de azért legyetek őszinték, h miért akar egy negyvenes pasi egy fiatal csajt magának?! Szex miatt, meg mert azt még lehet vezetgetni, irányítani agyilag, egy harmincas már átlát rajta. szép szavakkal könnyű elvarzsolni egy nőt. Huszonéves miért van idősebbel?! Mi az amit adhat! Igen a pénz , meg a lehetőség ami megvakítja a csajokat meg az h van élettapasztalata , tudja mikor mit kell tenni meg mondania, míg egy huszonéves srác még nem biztos. Rutinosabban kezeli a helyzeteket, jobban lehetrá számítani. De egy idő után, mikor felszál a rózsaszín köd, a csaj látja h a pasi merev, nem spontán, nem rugalmas, kényelmes, nemlehet vele úgy pörögni, testileg sem olyan fitt mint egy huszonéves kockás hasú. Rövid távon újdonság miatt működik, hosszú távon talán.
2013. nov. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
zárójeles megjegyzés: amikor 10 éves voltam, apám hatvan volt, de nem zavart, mert ő is fiatalos (persze túl van protézisen, infarktuson, de ez nem lényeges), viszont anyámmal 11 év van köztük, és csak úgy elvannak egymás mellett, de hogy az a nagy szerelem nincs már meg, abban én biztos vagyok. Nem vagyok olyan helyzetben, hogy a véleményem sokat számítana: próbáld ki, szerintem egy-két év elég, hogy kiderüljön, komolyan vesz-e vagy csak tényleg kihasznál, és ha az előbbi, akkor lehet gyerekről egyáltalán beszélni. De egy idő után szerintem elmúlik a szerelem :/ Remélem azért segíthettem valamit, ja és nem kérem a "hülye tini, nem tud semmit a kapcsolatokról" kommenteket, talán igazuk lenne a hozzászólóknak, de én nem okoskodni akarok, csak leírtam, én mit gondolok :)
2013. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!