Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfiként, hogyan hódítsak...

Bak férfiként, hogyan hódítsak meg egy Bika nőt?

Figyelt kérdés
Szeretik, ha verset írnak róluk?
2018. júl. 21. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben esélyes vagy konkrét jeleket ad vagy nyíltan közli . Vadabb rögtön meghívatja magát hozzád vagy egy későbbi randira .
2018. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Vegyél neki virágot, azt szeretik a növényevők.
2018. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Egy biztos. Nem szeretik az ezo-s faszikat.
2018. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor ő vad, mert meghívott magához, de mivel félénk vagyok nem mertem elmenni :D
2018. júl. 21. 19:05
 5/13 D-Mano ***** válasza:
42%

Asztrológiailag édeskevés információ az, hogy te Bak vagy, a nő pedig Bika.


Holdjegy? Aszcendens? I. Házas bolygók? Mars? Vénusz? 5. Ház? VII. Ház? Mars helyzete? Vénusz helyzete? ezek kellenének legalább, hogy érdemben válaszolni lehessen a kérdésedre.


Nem mintha ott tartanék az asztrológiai tanulmányaimban, hogy tudjak is válaszolni, de:

Ő Bika = a Nap a Bikában áll nála.

Te Bak vagy = a Nap a Bak jegyben áll nálad.


Napjegy: Tudatos én; Ego; Lelkünkben élő férfi- és férj-ideál. Szóval, ha jót akarsz, olyan kvalitásokkal rendelkezel, mint a kiszemelt hölgy Nap-jegye.


Holdjegy: tudattalan személyiségszerkezet, lelki alkat, lelkünkben élő nő- és feleség-ideál. Minél inkább megfelel a hölgy a Hold-helyzetednek, annál jobb.


Aszcendens: az alapkarakter. (a "karakter" a személyiség vázszerkezete)


I. Ház: az Aszcendens jelentésének kiegészítése.


Vénusz: ahogy a Nő vonz, ahogy a nő szereti, ha megközelítik, kényeztetik, kielégítik. Amilyen nők vonzzák a férfit.


Mars: ahogy a Férfi megközelít egy nőt, ahogy kényezteti, ahogy kielégíti. Nőknél, amilyen férfi vonzza őket.


5. Ház: a szexualitás és a szerelem, mint Vágy; Örömforrás; Kihívás.


VII. Ház: a tartós és/vagy elkötelezett párkapcsolatok; a házasság Háza. De minden új emberi kapcsolatot is jelöl, ami megjelenik az életedben.


-----


Menj el hozzá, és legyen etye-petye! Ne legyél félénk, az csak a "félénk-férfi" fétisű nőknek jön be. Ők nagyon ritkák. És a nők általában a határozott, bátor pasikat szeretik.


De te konkrétan nemet mondtál arra, hogy elhívott magához??

2018. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp piros inget vegyél föl!
2018. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.! Nagyon vicces vagy. :)


Nekem mindkét hosszabb kapcsolatom Bak férfival volt. Egyáltalán nem volt egyik sem félénk, sőt. 5. amit írt, van benne valami, sokkal több kell hozzá, minthogy csak annyit írj, hogy Bak férfi-Bika nő. Nálam mindkettő fennállt, mégis teljesen más karakterek voltak. De félénkek semmiképp. Mindenhol azt olvasni, hogy a Bak férfi és a Bika nő összeillenek. Hát igen. Tizenakárhány évig biztosan, de nem örökre. :) Ja, és nem szeretem a piros színt.

2018. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a kérdésedre is válaszoljak: egyáltalán nem szeretem/szerettem, ha verset írtak rólam. Pedig tényleg előfordult.

Előző voltam.

2018. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Dobd ki a horoszkópot az ablakon, növessz tököket és állj elé azt mondva neki: Tetszel és veled élném le az életem.


Erre elolvad és a tied.

Másik lehetőség, hogy barátok lesztek.

2018. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Mi ez a sok hókuszpókuszos f#szság?

Attól még hogy bak vagy bika az ember, semmivel se több vagy kevesebb az esélye...

Ha b#lfasz vagy, lehets akármi, elba.... Akarom mondani elrontod....

Ha a két lábadon állsz, lehetsz akármi, összejön.

2018. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!