Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas ♐ férfiként szerintetek...

Nyilas ♐ férfiként szerintetek milyen csillagjegyű nő mellett találnám meg a boldogságot? Illetve milyen nőt vonzz egy nyilas férfi?

Figyelt kérdés

A jegyben leírtak fura módon rám teljesen jellemzőek ^^

(külső, belső egyéb kliséket ne vegyük, azok rendben vannak)



2018. aug. 1. 18:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Vízöntő, bár nekem volt már dolgom Nyilas pasival és paraszt volt, remélem nem te vagy az..😂😡
2018. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
az nyíl? injekciós tűnek néztem..
2018. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%
Ha hiszel a horoszkóban, akkor mindegy, minden nővel jól ki fogsz jünni, az ő szintjükön vagy.
2018. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Szerintem mivel a nyilas tűzjegy, ezért egy levegőjegy volna a legideálisabb, mérleg, vízöntő, vagy ikrek.

De nem feltétlenül ezen múlik egy boldog kapcsolat.

2018. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Mint Kos -nő írom, hogy a Kos az nem egy fos :) Csak szimplán nem bírod írányítani, mert ez egy vezér jegy. Tehát a kos az nem egy fos, csak szimplán gyökér voltál hozzá :'D
2018. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy Nyilas napjegyű kollégám, a párja is Nyilas napjegyű és jól megvannak. De csak a napjegyből nem lehet egyértelmű következtetéseket levonni, akkor sem, ha úgy érzed, teljesen illik rád.

Rám skoriként nem minden illik a skori leírásokból, de erre választ ad az egyéni képlet, mivel más is dominál, nem egyedül a skori.

2018. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%
Emberek én hiszek az ilyen spirituális, ezotérikus dolgokban de akkora hülyeség hogy ki milyen csillagjegyűvel jön össze ebve semmi nincs!
2018. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán mérleg.


Az biztos, hogy jól teszed, ha nagy ívben kerülöd az ikreket és a halakat! Meg mondjuk a skorpió nőket is... A többi között érdemes keresgélni.

2018. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Miért volt annyira “fos”? Mit csinált?
2018. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Megcsalt és paranoiás volt
2018. aug. 3. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!