Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas ♐ férfiként szerintetek...

Nyilas ♐ férfiként szerintetek milyen csillagjegyű nő mellett találnám meg a boldogságot? Illetve milyen nőt vonzz egy nyilas férfi?

Figyelt kérdés

A jegyben leírtak fura módon rám teljesen jellemzőek ^^

(külső, belső egyéb kliséket ne vegyük, azok rendben vannak)



2018. aug. 1. 18:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

#20

hát vannak sajnos ilyen egyének. :S

2018. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok a férjem nyilas. 15 éve vagyunk együtt.
2018. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Rak vagyok, 3-4 nyilas volt teljesen ram cuppanva van kozuluk akik evekig jott utanam... Nagyra becsultem ot de sajnos bennem semmit nem mozgatott meg... legjobb baratom is nyilas.. o nyiltam megmondta imad de soha nem nyulna hozzam mert fontosabb a baratsagunk...

Bonyolult vagyok..... ikrek az aszcendensem mars venuszom is abban all..illetve oroszlan hold illetve mas bolygokban is elofordul

Meg ez a jegy allas...

Szerintem tipikus rakhoz is passzolhat a nyilas mert egy visszafogott rakhoz kell az h valaki vezesse es megmozditsa.. (sokaknal tevhit h a rak egy uncsi siros pityergos jegy, fu alatt nagyon szenvedelyesek, csak azert mert nem kiabaljak magukrol hogy mekkora kiralyok..:)))

Vizonto is hasonlo jegy a nyilashoz.. tapasztalat szinten volt tobb vizontom talalkozgatasokra, es kettovel komoly evekig tarto kapcsolatom is volt... egyszer voltam szerelmes eddig az egyik Vizontom volt..:)

Oroszlan nem,tul hivalkodo lenne egy nyilashoz, ikrekkel jo kapcsolatuk lehet de tulontul hasonloak szerintem...:))

2018. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!