Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódítsam vissza a...

Hogyan hódítsam vissza a vízöntő pasit?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk, de nagyon szeretném visszakapni, mert azt érzem még dolgunk van egymással. Ráadásul első látásra tudtam hogy ő az a személy aki nekem kell- ez három éve volt, viszont ő most májusban vallott csak szerelmet.

2018. aug. 17. 11:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Vízöntőt? Sehogy! Én vízöntő vagyok. Ha szakítottam valakivel, akkor annak oka volt. Soha nem mennék vissza hozzá akkor sem, ha még szeretném! Szerintem nyugodj bele, hogy vége! De, ha mégis vissza menne hozzád, soha nem lenne a régi! Mindig éreznéd, hogy távolságot tart tőled! Bocsi! Szia!
2018. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Vízöntő vagyok, az első gondolatom az volt, hogy sehogy. Ha szakítottál, akkor szakítottál. Sajnálom.
2018. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
45%
Volt egy barátom, vízöntő.Nagyon nagy szerelemben volt egy lánnyal, de becsajozott, szakítottak.Évekkel később összejöttek,de három hónap után már marták egymást.Lett egy szép kisfiuk,utána eldurvult minden, a barátom iszákos,cigizős lett, a felesége pedig fut minden pasi után.Elváltak, szétköltöztek, ma már gyűlölik egymást,ha találkoznak szinte leköpik egymást.Szép és okos kisfiuk látja a kárát. Egy másik barátomnak vízöntő a párja, annyit még nem láttam szenvedni két embert,mint ezeket.Néha szex, aztán több hét marakodás,sértődés,szakítási fenyegetés,így őrlődnek.Szerintem mindkettő azért van, mert a vízöntők szabadságszeretők, lehet, korlátozták őket ezért fordultak ki magukból.
2018. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 leértékelt ***** válasza:
Gyűjtsd össze a katonáidat és hódítsd meg!
2018. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 17. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek felejtsd el a horoszkópot! Bármelyik értelmes ember messzire menekülne előled ha megtudná hogy nem arra figyelsz hogy ő milyen a valóságban, hanem egy áltudományos skatulyát akarsz ráerőszakolni.
2018. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vízöntő lennék én is. És sehogy.
2018. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lepjed meg néhany vödörrel, ez az egyetlen esélyed.
2018. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vízöntőként én azt mondom, ha egy vízöntő egyszer lezárt egy kapcsolatot, oda már többet nem megy vissza. Ha valami oknál fogva mégis, akkor saját maga kezdeményez. Azzal,hogy hajkurászod csak még inkább eltaszítod magadtól.
2018. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezzel [link]
2018. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!