Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi első és szuper...

Vízöntő férfi első és szuper találkozás után felszívódott. Mi a véleményetek, fog még keresni?

Figyelt kérdés
Szóval: beszélgettünk sokat ins**gram üzenetben, nem követett be, elhivott találkozni. Kávéztunk, beszélgettünk 2-3 órát, nagyon jól telt a közös időnk. Mielőtt elváltunk mondta, hogy ha még találkozunk, elvisz 1-2 helyre, hogy ismerkedjem a várossal. Erre talán mondhattam valamit, amit félreértett és azt szűrte le, hogy nagyon vágyom egy kapcsolatra.. Azt tudom, hogy a külsőmmel megfogtam, legelső pillantáskor éreztem, hogy így van. Nem tudom mit tegyek, teljesen letaglózott engem ez a férfi, de már vagy 1-2 hete nem keres. Kérlek, adjatok tanácsot!
2018. aug. 12. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A Vízöntő szabadságszerető, ezért ha azt érzi hogy "fogságba" ejtik akkor szabadulni akar.
2018. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy félreértett (vagy épp átlátott rajtam) és úgy érezte, hogy többet akarok tőle. Mit tehetek ebben az esetben? A találkozásunk előtt nem voltam azzal tisztában, hogy milyen a karakterük, hogy jobb megtartani a távolságot, ami az érzelmeket illeti, hogy szeretik, ha egy nőnek vág az esze.. stb. Most meg nem jelentkezik egyáltalán. Egy találkozásból nem képes leszűrni, hogy jó vagyok a számára vagy sem, ezért tartok attól, hogy nem jön vissza. Nem tudom, de túlságosan megfogott ez a férfi. Jobb várni, mint keresni?
2018. aug. 12. 22:56
 3/6 anonim válasza:
40%
Egy rosszabb van a vízöntő nőnél. A vízöntő férfi.
2018. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mielőtt elváltunk mondta, hogy ha még találkozunk, elvisz 1-2 helyre, hogy ismerkedjem a várossal"


Nekem ebből az jön le hogy már a búcsúzkodás előtt se volt biztos, találkoztok e még.Lehet hogy látod még de azért nem 100 százalék...

2018. aug. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D-Mano ***** válasza:

Ennyire elhanyagolható mennyiségű asztrológiai információ megadása mellett több keresni valója van ennek a kérdésnek a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában, mint itt. Talán több/jobb válaszokat is kapnál.


De, basszus, ez az egész kétemberes: te is nyugodtan keresheted őt. Ne legyél rámánős vagy tapadós, de nyuhodtan írj rá. Ne olyasmiket, hogy "hova tűntél?", "miért nem keresel?", "mikor találkozunk/ hova megyünk legközelebb?", hanem vess fel egy laza, érdekes csevegős témát.

2018. aug. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érhette baleset vagy el kellett utaznia hirtelen üzleti ügyben. Az is lehet hogy nős és megszólalt a lelkiismerete.

Telefonszámot adott? Megpróbálhatod elérni ha adott telefonszámot.

De ha egy orosz akcentussal beszélő férfi veszi fel és azt mondja: "Tortént kis baleset. Nem fizetett ezért csúszott banánhéj." Ez esetben azonnal mondd hogy téves hívás és nyomd ki.

2018. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!