Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódítsam vissza a...

Hogyan hódítsam vissza a vízöntő pasit?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk, de nagyon szeretném visszakapni, mert azt érzem még dolgunk van egymással. Ráadásul első látásra tudtam hogy ő az a személy aki nekem kell- ez három éve volt, viszont ő most májusban vallott csak szerelmet.

2018. aug. 17. 11:09
1 2
 11/12 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Én halak vagyok, és sehogy. Nem azért, mert vízöntő, hanem mert újramelegítve csak a töltött káposzta jó. Ez van.


Lépj tovább, és próbálj horoszkóp helyett valami értelmessel foglalkozni.

2018. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hat en nem tudom ti milyen vizontok vagytok harom vizonto palim is volt mindharom visszaakart jonni hozzam az egyikkel ki is bekultem akkor es egyutt voltunk meg tobb mint felevig. Felevig meg konyorgott elotte meg jott utanam folyamat h kibekuljunk miutan szo nelkul tudatosult benne hogy “amugy” kidobtam.

Ez egy 3 eves kapcsi volt es azert lett vege mert en meg nem akartam gyereket o pedig igen.. csinalt is rogton az elso csajnak akit megb.szott mar azido alatt mikor szakito fazisban voltunk veglegesen.:)

Rak vagyok oroszlan aszcendenssel

2018. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!