Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Sokan tényleg hisznek a...

Sokan tényleg hisznek a horoszkópokban?

Figyelt kérdés
Az újságokban sokszor van horoszkóp. Nagyon fura nekem, hogy pl. a Nők lapjában van interjú mondjuk Kányádi Sándorral, majd 4 oldallal később ilyen áltudományos hülyeség van, hogy horoszkóp. Dolgoztam újságnál, tudom, hogy sokszor maga az újságíró/rovatvezető is baromságnak tartja a dolgot, csak ezt lőcsölték rá a GYES után például. De akkor ki hiszi el? Komolyan vannak emberek, akik eszerint szervezik az életüket, párkapcsolatukat?
2018. szept. 17. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt, amikor hittem benne, de nem jött be, ma már csak elolvcasom, és gondolkodom rajta, hogy pl.: a párkapcsolati téma valóban nekem szól-e még mindig... szingliként.
2018. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne hinni a horoszkópban, mert nyilván áltudomány, de rám annyira illik az enyém, hogy valami mégis lehet benne.
2018. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ami az újságokban van, az szórakoztatásra jó, de ennyi. Az egyéni teljesen más kategória.
2018. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én ismerek olyat, aki tény,eg hisz benne, én személy szerint pedig szeretem elolvasgatni, hogy na, beletrafáltak-e vagy iszonyatos bakot lőttek. :)
2018. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És a személyesben hiszel?
2018. szept. 17. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a személyes bejött, és sokat segített az önismeretben. Sőt, van egy ismerősöm, akivel kezdetben egész jól elbeszélgettem, aztán konfliktus alakult ki köztünk, ami számomra fejtörést okozott, a korábbi módszereim, amik általában bejöttek az embereknél, nála csődöt mondtak. Vészmegoldásként megpróbáltam ezen az úton valamiféle megoldást keresni, és úgy néz ki, sikerült is hozzá is találnom valamiféle "használati utasítást", mert elkezdett javulni a helyzet.
2018. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Idézek az oldal szabályzatából:


"(b) Tilos személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt)"

2018. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

7# most itt te hol találkoztál ilyennel?

A horoszkópra írta, hogy baromság, de az nem vallás. Senki, se a kérdező, se a válaszolók nem sértették most meg kivételesen ezt a szabályzatot.

Akkor meg minek másoltad be? Most itt te vagy a troller

2018. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"A horoszkópra írta, hogy baromság, de az nem vallás." - Nem, de világnézeti meggyőződésnek simán tekinthető. A moderátorok egyébként törölték is azt a választ.
2018. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A pár mondatos Nők lapja horoszkópokat szerintem az olvasóknak max 2%-a veszi komolyan, a többi elolvassa szórakozásból (néha vicces tud lenni), kíváncsiságból, de szerintem tulajdonképpen tök fölöslegesen van ott. Lehet, hogy csak azért rakják bele, mert "az úgy hozzátartozik", mindenki megszokta, hogy van, vagy én nem tudom...

Az asztrológiában többen hisznek, de azok meg más miatt nem veszik komolyan az ilyen jellegű "horoszkópokat".

2018. szept. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!