Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem hisznek az emberek...

Miért nem hisznek az emberek a horoszkópokban és az egyéb jóslásokban?

Figyelt kérdés

egy bóvlinak tűnő netes rúnajóslást próbáltam ki. múlt jelen jövő

múlt: utazás vagy környezet változás (költöztem)

jelen: utazás (holnap indulok lengyelországba )

jövő: szerelem,kiteljesedés

nem lehetnek ekkora véletlenek..


2012. júl. 21. 06:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyeségek. Véletlenek pedig lehetnek! Te is csak belemagyarázod,hogy ez a jóslás miatt következett be.

Nagyon sokak életében volt már költözés,utazás és szerem is.

Ehhez nem kell jóslat.

2012. júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert baromságok.
2012. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehetnek ekkora véletlenek.."


Hatmilliárd ember él a Földön, ennél cifrább véletlenek vannak naponta.

Gondolj azokra, akik megnyerik a lottót.


Múlt? Azt nem írja, hogy mennyire múlt, de ez annyira általános dolog, hogy bármire ráhúzható.

Jelen? Nyáron utazást jósolni? Vajon hogyan jöhettek rá?

Jövő? Ön sikeres lesz, és megtalálja a szerelem. VÁÓ!


Én is megyek jósnak.

2012. júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ez nem ilyen időszerű jóslás volt. egy program, kiválasztasz 3 elemet és kiadja,hogy mit húztál. Am 2 éve nem voltam nyaralni és jövőre sem hiszem hogy megyek...;) nálam nem rendszerű,hogy nyáron nyaralás van
2012. júl. 21. 07:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezek a "jósok" mindig általánosságokat mondanak, ami elég sok emberre igaz (lehet). De figyeli a ruhádat is, mennyire vagy gazda, a beszédedet, mennyire vagy művelt, így már következtethet arra, kb milyen utazást engedhetsz meg magadnak...Kamu!
2012. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]

ezt használtam, itt nincs ami megfigyeljen.ez a program tavaly is itt volt meg előtte is. tehát nem szezonhoz köthető.

2012. júl. 21. 07:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az interneten azt állítani, hogy az oldal semmit sem tudhat rólad, és ezt nem használhatja fel.

Látja az IP címed, ha vannak tracking cookie-k, akkor azokból komplett fogyasztói profilt kérdezhet le rólad akár.


Másrészt az oldal olyan általános dolgokat ír, amikbe neked kell megtalálni az értelmet. Én sokat tanultam a múltban, nagy változásban vagyok, és a jövő bizonytalanságot rejt.

Holy Moses! Tényleg!

2012. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Húha, nekem azt írja következményei lesznek a múltbeli cselekedeteimnek.
2012. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Mert néhány csillag,kártyák nem tudhatják a jövőnket,ugyanmár!

vagy a jósnők,akik egyszerű emberek,csak kitanulták a módokat,és szedik a bolondoktól a pénzt,mert ők elhiszik hogy ez igaz!

2012. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nekem ismerős jósolt 100%-osat :)
2012. júl. 21. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!