Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Sokan tényleg hisznek a...

Sokan tényleg hisznek a horoszkópokban?

Figyelt kérdés
Az újságokban sokszor van horoszkóp. Nagyon fura nekem, hogy pl. a Nők lapjában van interjú mondjuk Kányádi Sándorral, majd 4 oldallal később ilyen áltudományos hülyeség van, hogy horoszkóp. Dolgoztam újságnál, tudom, hogy sokszor maga az újságíró/rovatvezető is baromságnak tartja a dolgot, csak ezt lőcsölték rá a GYES után például. De akkor ki hiszi el? Komolyan vannak emberek, akik eszerint szervezik az életüket, párkapcsolatukat?
2018. szept. 17. 19:15
1 2
 11/12 Tislerics Máté ***** válasza:

Az asztrológia egy világnézeti meggyőződés, ami HELYTELEN!


Megsérteni másokat nyilván rossz dolog. De az igazság néha pofán vágja az embert....


Az asztrológia egy áltudomány! Ez a tudományos konszenzus! Ezt úgy gondolom nem taplóság leírni.


Nagyon sok helyen a világban nem engedélyezik az ilyen áltudományok terjesztését. Alex Jones-t például a világ legismertebb közösségi oldalai is kitiltják! Miért? mert hasonló dolgokat terjeszt mint az asztrológia! tudománynak tűnő hazugságokat!


A homeopátiától az asztrológiáig mindent fel kell számolni, különben az emberek hibás dolgokban fognak hinni. A bulvármédia amúgy is terjeszteni fogja ezeket.


Jó lenne, ha az asztrológia maradna a kaptafánál! (a bugyuta Nők Lapjáás horoszkópoknál!)

2018. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, de valaki dolgozik a horoszkóppal, tehát valahol egy ember őszintén hisz benne.
2018. szept. 20. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!