Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegy milyen az agyban?

Bika jegy milyen az agyban?

Figyelt kérdés

Nem csak napjegyrengondolok ha valakinek volt tapasztalata Mars vagy venuszban levo bika jegyuvel, esetleg VII. Hazban jelen levo bikaval.... de ez mar nagyon csak az extra:)


Semmirevaloak kimeljenek mas kategoriaban fejtsek ki a velemenyuket, es nem nem ezen fog dolni semmi sem puszta kivancsisag ugyanis jelenleg egy bika napjegyuvel vagyok kapcsolatban....;)

Es kivancsi vagyok hogy reszleteibe egyezik e a roluk alkotott kep..:-)


2018. okt. 3. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bika Nap és Vénusz, Mars a Skorpióban. Nem nekem, a páromnak. Na, én csak hittem, hogy félénk lesz és visszafogott (aszcendense Szűz), totál abban voltam, hogy én fogok majd irányítani. Mivel vannak némi szubmisszív hajlamaim, úgy voltam vele, hogy majd meglátjuk, van-e másik oldalam is, de ha nincs, akkor így jártam. Ehhez képest meglepődtem, nem kicsit. Az első alkalommal olyat szexeltünk, hogy még a szomszéd is rágyújtott utána.
2018. okt. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#7es en nem adtam a Te valaszaidra negativ ertekelest, a vilagtalan barmokat jelentettem azert nem stimmel a szamozas a velemenyed szamomra 100% pozitiv:)
2018. okt. 8. 11:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt bika barátnőm. Ő valóban lassan engedett ki, pedig az elején ő kezdeményezett és ő erőltette a kapcsolatot. Elég nagy lett a libidója a kiengedés után, de nem volt egy nagy szám. Nem tudott lovagolni, sőt egyenesen elvárta, hogy ha ő van felül is én dolgozzam, mert hamar elfárad és én úgy is jobban csinálom címszó alatt. A franciáról ne is beszéljünk! Talán ő volt az egyik legrosszabb benne. Viszont nagyon érzékeny és gyengéd volt. Türelmesnek is türelmes és kicsit versengős. Elég könnyű volt kielégíteni. Persze a szex nem minden és a gyengédség és ilyen téren való odaadás része nagyon jó volt, szóval én nagyon szerettem vele lenni. Meg úgy amúgy is elmondhatni, hogy nagyon szerettem.

Én nem hiszek a horoszkópban, de vicces, hogy a kapcsolatunk szinte minta példája volt a kos-bika párosnak. Most nem az ágybéli dolgokra értem, hanem az egész kapcsolat ahogy volt.

2018. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Erdekes rengeteg kos bika parosrol tudtam! Tobbnyire multidoben! 😂

Baratomnak is az exe kos no volt! 😂

2018. okt. 9. 22:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Több BIKA nőt ismertem és nagyon szex centrikusak voltak. Nem tudom milyenek az ágyban, nem voltam ott.
2018. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát...nagyon jó.

Bővebben qvra jó.

Legjobb szeretőm Bika jegyű volt.

Gátlástalan a szó jó értelmében.

2018. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:-)
2018. okt. 31. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!