Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha két ember horoszkópját...

Ha két ember horoszkópját összevetjük, akkor láthatjuk hogy valódi szerelem lehet e köztük?

Figyelt kérdés

Úgy értem van erre utaló kapcsolodas? Melyek ezek?


Konkrétan miknek kell kapcsolódni és milyen szögben?


S ha nincsenek akkor 100% hogy a másik fél nem is szerelmes? Nem lehet szerelem?


2018. okt. 30. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kapcsolódások, amik megmutatják, lehet-e tartós kötelék a két fél között, akár azt is, milyen minőségű, vannak kapcsolódások, amik az esetleges buktatókat mutatják meg, min csúszhat szét a pár, mi az, amin jobban kell dolgozni, mik azok, amik könnyebben mennek, mi az, ami a rózsaszín köd feloszlása után konfliktusforrás, olyan is van, ami azt jelöli, hogy milyen dolgod van a másikkal, mit kell megtanulni egymás által (ha nem dolgozzátok ezt fel, másik kapcsolatban is előjön).

Nap-Hold kapcsolódás tipikus házasságjelölő például. Szüleimnél például jelen van.

2018. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Jupiter kapcsolódásai pl. az elfogadásról szólnak, törvényesítést is jelezhet, ezért szokták házasságjelölőnek is mondani, de megjelenik barátságokban is, ezért nem mindig házasságot jelez.
2018. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nap hold kapcsolódást hogy kell nézni? A fényszöget? Hogy pl. Trigon?


És mik azok amik jó fényszögek? Mik azok amik kevésbé?

2018. okt. 31. 08:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt azt kell nézni, hogy van-e konkrétan fényszög, mert van, amikor ez hiányzik. Attól még lehetnek mondjuk harmóniában, azonos elemben, azonos jegyben, harmonizáló elemekben (föld és víz, tűz és levegő), de erősebb az, amikor tényleges fényszög van. Szinasztriánál úgy tudom, pozitívak az együttállás, a trigon, a szextil, és a szembenállás is, mert akkor egymást kiegészítő jellegekről van szó, negatív a kvadrát, feszült, feladatot hozó a kvinkunx, a többit most így fejből nem tudom.
2018. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Jupitert most megnéztem a két legjobb barátomnál, mindkettőjükkel van oda-vissza pozitív Jupiter-Nap vagy Jupiter-Hold kapcsolódásom. Szóval könnyedén elfogadjuk egymást, a barátságban meg ez nyilván fontos tényező.


Házasság jelölőnek szokták írni a Jupitert, de nem csak azt jelzi. Van például egy ellenkező nemű jóbarátom, vele is van Jupiter fényszögem, Nap-Hold viszont hiányzik. A párjával van Nap-Hold fényszöge.


Egy másik ismerősömnek volt tavaly egy párja, nem volt Nap-Hold fényszögük, Jupiter-Hold volt egy, a két Hold diszharmonikus jegyekben állt (víz-levegő), szakítottak idővel, pedig eleinte nagy volt a lelkesedés, a barátság megmaradt valamilyen szinten, van egy közös hobbijuk. Most megint hasonló kapcsolatban van, nincs Nap-Hold, a két Hold diszharmóniában áll, Jupiteri kapcsolódás van, még a rózsaszín ködben járnak, kérdés, meddig, kisebb konfliktus már volt nyilvánosan köztük néhány, nekik is van közös hobbi, tehát a barátság akkor is megmaradhat, ha esetleg nem lesz tartós a kapcsolatuk.

2018. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hű nagyon hasznos dolgokat írtál. Részletes, jó infók. Köszönöm szépen. :) szuper vagy :)
2018. okt. 31. 10:33
 7/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem a sajátomat a párommal.


Jupiter Nap van, kvadrat ezek szerint ez nem a legjobb ha jól értem. Vagy legalábbis bőven van tanulnivalo.. Ugye?


Nap hold kapcsolódás nincs


Van viszont hold-hold trigon (skori és halak)


Mit gondolsz?

2018. okt. 31. 11:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs nap hold kapcsolat de neki bak napja van skori holddal, nekem meg szűz napom halak holddal. Akkor ezek harmonizálhatnak attól hogy nincs fényszög kapcsolat? Csak simán azért mert föld és víz jegyek?
2018. okt. 31. 11:08
 9/12 anonim ***** válasza:

A kvadrát nem a legjobb, attól, hogy nincs konkrét nap-hold kapcsolat, de harmóniában vannak, az még működhet, a holdak harmóniája jó, a Holdak azt mutatják meg, hogy hosszú távon hogyan működhet együtt két ember, mi az, ami összetarthatja őket, vagy szétválasztja, harmónia esetén összetartó erőről beszélünk, diszharmónia esetén meg az lesz a konfliktusforrás (itt számítanak a házak, azokat az életterületeket érinti a konfliktus).


Megnéztem a két legjobb barátommal is a Holdakat, egyiküknél egyértelmű a harmónia a két Hold között, ez teljes mértékben érződik is, nagyon gyorsan kialakult a barátság, és töretlen, a másiknál jegyhatáron mozog a Hold, neki nem tudom a pontos születési óráját, de a Hold nem mozdul el mind a 12 jegybe egy napon belül, legfeljebb egy jegyet lép, harmónia esetén azonos jegyben állnak a holdjaink, ami se veled se nélküled kapcsolódásra utal, a másik eset két egymás melletti jegy, ami diszharmónia, vele kicsit lazább is ez a barátság, nincs mindenben teljes egyetértés, másképp tapasztaljuk meg a dolgokat, másképp csináljuk, ez abból a szempontból jó, hogy látunk mást is, mint amit mi átélünk, ő pl. belemegy lazább kapcsolatokba, nekem ez nem működik, a barátság stabil ennek ellenére, hogy másképp élünk, mert elfogadjuk egymást olyannak, amilyen, de nem lennénk egymás lakótársai például, a különböző életmódból adódóan ez nem működne jól. :-)

2018. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tájékozott vagy. Megkerdezhetem honnan tanultad ezt a sok mindent? Engem is érdekelne nagyon és jó lenne néhány megbízható forrás, cikk, vagy könyv. :)
2018. okt. 31. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!