Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják sokan a Skorpió...

Miért utálják sokan a Skorpió nőket?

Figyelt kérdés
Ha nektek is van olyan Skorpió, akit nem kedveltek, akkor miért?

2018. nov. 18. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert akár halálos is lehet a mérgük, de legalább is iszonyatos fájdalmakkal jár, ha megmar.
2018. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kib× nagy játékosok, és ha van szövetségese - márpedig kialakítja azt magának -, akkor K.O.-val nyerni tud...
2018. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szenvedély, hirtelenség, forrófejűség
2018. nov. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sose vettem észre még, hogy a skorpió nőket jobban utálná bárki is a többinél, nem tudom honnan veszed.
2018. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azért,mert elárult engem,és ott hagyott a legnagyobb szarban,és mindig rossz tanácsokat adott életem során,és mindig elnyomott és kigúnyolta az érzékenységemet,kisebb koromban azt,hogy lányos lány voltam,és úgy öltöztem(testvérem)
2018. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én magamról tudom, ha valaki ellenem játszmázik, azt nagyon durván negtudom semmisíteni akár egy szóval is. Ezt nyilván senki sem tolerálja. Mivel a skorpiók nagy lélekbúvárok tudják, hogy ártsanak a legjobban
2018. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Senki nem utalja jobban a skorpio noket barmelyik jegyhez kepest.

Meg hozzatennem gondolom te skorpio no vagy, hidd el nem ennyibol all a horoszkop:) lehet halak az aszcendensed merlegben all a holdad stb rengeteg tompit egy “jellegzetes” skoprio szemelyisegen.


En kimondottan kedvelem oket, velem nem ellensegeskedtek soha vagy legalabb is nem mertek, de akiket ismerek skori napjegyu noket minddel nagyon jo a kapcsolatunk:)) rak vagyok bika aszcendensel es oroszlan holddal:)) Gondolhatod mennyire vagyok erzekeny gyamoltalan rak no....:))

2018. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Az egyik legjobb barátnőm skorpió. Nagyon szeretem, amit észrevettem nála hogy nemszereti az embereket túlságosan úgy álltalánosságban idegesítik. Egyfajta kívülálló személy aki mindent megfigyel csendben. Nagyon hosszan eltudunk beszélgetni főleg maás emberekről. Folyamatosan bosszút forral mások ellen de nem szokta véghez vinni. Én borzasztóan imádom.
2018. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert amelyikük lélekben lecsúszott, az ezért a lecsúszásért a világon (másokon) szeretne bosszút állni.

Neki kell meghalni, de másokat szeretne megölni.


(Biblia)

"Áldozatokat adok helyetted."

2018. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy dologert általában : a delejes, velükszületett kisugárzásuk miatt. Ezzel minden pasit meg tudnak kapni, skit csak akarnak.
2018. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!