Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nőként szűz férfiakhoz...

Nyilas nőként szűz férfiakhoz vonzódni mennyire "ésszerű"? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszen a horoszkópban, de megfigyeltem, hogy nagyon tudnak érdekelni és vonzani. Eddig minden nagy "szerelmem" szűz volt, ráadásul kölcsönös. Ennek ellenére egyetlen alkalommal sem jött össze.. :(
2018. nov. 30. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
A fent említett mérhetetlenül gazdag tapasztalat alapján ésszerű a válasz, hogy nem ésszerű.
2018. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
78%

Ez nem feltétlenül ésszerűség kérdése. Én meg férfi létemre a szűz lányokhoz vonzódom.

Aztán mindről kiderült, hogy mégsem szűz...

2018. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

XDDD Ez így elég vicces olvasni.

Ne haragudj, de én utoljára 13 éves koromban hittem a horoszkópban.


Itt nincs semmi ésszerű dolog. Remélem megadatik neked a belátás, hogy nincs semmi összefüggés az ilyen dolgok közt.


Ha annyira szeretnél egy szűz jegyű pasit, akkor tegyél érte és ne a horoszkópját olvassad.

Szerintem ez a görcsös csillagjegy olvasás nagyon tönkreteszi a kapcsolatot.

2018. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem 3-aska jobban görcsöl a témán mint kérdező,ráadásul eltévedt...Én csak barátság kérdésben tudok hozzászólni megerősítésként ha az segít valamit.

Kisfiam (21) még oviskorában ismert meg egy nyilas j. srácot,akivel a mai napig elválaszthatatlanok,sőt egyik alkalommal amikor becsöngetett hozzánk fiam első reakciója volt,hogy "csak nem a lelki társam?" :)

2018. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 1vadalmafa1 válasza:
87%

“4-eske”

Ez arra vall hogy a gondolkodásmódod inkább hajaz gyerekére mint felnőttére...

A 3. vàlaszadó tökéletes választ adott, a lényeg hogy átadjuk magunkat és figyelmünket a másiknak, nem az hogy a sok állatságra figyeljünk...

Abból nem fog jó párkapcsolat kiépülni SOHA!

2018. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm 5ös, hogy egyetértesz velem.

:)

Háromacska vagyok.

2018. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te nyitott lehetsz, ő precíz valószínűleg. Vigyázz, hogy szex közben ne aludjon el! -és talán minden jó lesz :)
2018. dec. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korunk bal-agyféltekébe zárt, jobb-kezesekre szabott világa, tele gépekkel, kedvez a Szűzeknek. Imádják az ilyesmit jobb esetben. Ne legyen nagyon rovar, arra figyelj még! Tudod: egy ízeltlábú mindent ízekre szed.
2018. dec. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy kikhez vonzódsz elsősorban nem a napjegyedtől függ. Nézd meg mindkettőtök holdját, Vénuszát és Marsát (jegyet és házat is), ott lesz a dolog megoldása.
2018. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!