Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nők, mit gondoltok a Vízöntő...

Nők, mit gondoltok a Vízöntő férfiakról?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Bottal sem nyúlnék hozzájuk.
2018. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es,olyan csúnyák?
2018. dec. 29. 14:36
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem, csak azt hittem, hogy te az vagy és meg akartalak bántani, hogy elgondolkodj azon, hogy a horoszkóp értelmetlen és akik ezek szerint ítélnek hülyék.
2018. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De,az vagyok.Nem bántottál meg,kíváncsiságból tettem ki a kérdést.
2018. dec. 29. 14:48
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Akkor az első nem a vízöntőkhöz nem nyúlna egy bottal, hanem azokhoz, akik hisznek valami másban amiben ő nem.

Bottal nem nyúlnék ilyen elzárkozó figurákhoz. Mert nézete szerint mindenkit ki kéne dobnom az életemből akiket szeretek, de másban hisznek... nevetséges lenne :D

2018. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Én kerülöm őket, eddig nem volt szerencsém velük. Egyetlen kivételt ismerek, bár a személyisége neki is elég erős, tud nagyon hisztis meg idegbeteg lenni, a kapcsolatában viszont abszolút helyt áll, de a legtöbb Vízöntő nem ilyen. Önzőek, irigyek, nem őszinték, egocentrikusak, tőled elvárnak MINDENT, cserébe viszont nem adnak kb. semmit. Ha épp kellesz nekik, legyél ott, de azért ők szeretik megőrizni a függetlenségüket és elvárják, hogy te ezért egy szót se szólj.
2018. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Bocsánat kedves kérdező, hogy goromba voltam veled.
2018. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
nagyon buták, és hamar eléri őket a betegség, mind lelki és fizikai.
2018. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es,nem haragszom.
2018. dec. 29. 16:34
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

En kedvelem oket, nagyon humorosak semmit de semmit nem szegyellnek(maganeletben sem) es undorito vicceket sem hallgatnak el 😂 Szamomra nagyon vonzoak valamiert valahogy mindig volt a kozelemben vizonto jegyu csaj vagy pali.. De konkretan 3 vizonto palim volt, meg egy par akik kerulgettek es ebben a jegyben szulettek.. Ezek szerint ok is vonzodnak hozzam.. de mint az elozo irta, szorol szora igazak rajuk a felsorolt tulajdonsagok.... Attol fuggetlenul nagyon kedvelem oket de kapcsolatban szamomra az utobbiakat bizonyitottak...(aszcendensemet nem tudok viszont 3/2nek a holdja is vizonto volt!)

De! Ez nem mervado es nem ez alapjan kell szelektalni az emberi kapcsolatokat mindent tapasztalat utjan vonok le es minden ember mas es mas! 😊

2018. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!