Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudnék egy Mérleget...

Hogyan tudnék egy Mérleget meghódítani Skorpióként?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Mi köze van a horoszkópnak ehhez?
2019. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Fahéjas füstölőt kell használni a hónap első keddjének napnyugtájakor. Ez megteszi a hatását.
2019. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Igy könnyebb összehozni mit tegyél

2019. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
A Skorpiohoz nem annyira illik a Mérleg, de természetesen lehettek ti a kivételek. Mérleg férfi, Skorpio lány, vagy forditva?
2019. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Én mérleg vagyok, párom skorpió.

Engem a humora, a figyelmessége, és a felelősség teljes gondolkodása fogott meg egyrészt, viszont mivel tipikus skorpió, így nagyon szeretett néha csipkelődni is. Ezt úgy értem, hogy mindig mondott vagy csinált valami olyat, amin én duzzogtam. Bár szerintem a mérlegek okosabbak, így elő tudják hozni a skorpió azon képességeit amivel egy mérleget le lehet nyűgözni. Nálunk legalábbis így volt. Mindkettő nagyon határozott, és egyik sem akar engedni a másiknak, tehát nem lesz könnyű dolgod egy hosszútávú kapcsolatban. Mondjuk nekünk működik, mert nem hagyjuk el laposodni a kapcsolatunkat.

2019. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ismerősömék (mérleg-skorpió) úgy csinálták, hogy elhívta az egyik a másikat randizni. Azóta házasok. Remélem segítettem.
2019. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 peca1000 ***** válasza:
62%

Dícséred a skáláit, mérőtálcáit, ha analóg.


Digitálisnál simogasd a kijelzőjét :)

2019. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 AttilaLIX ***** válasza:
60%
Állj fel rá,és mérd meg magad ! Ha sikerült,máris meghóditottad a mérleget !
2019. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Uff.. én mérleg vagyok a szűk családban meg van 3 skorpió.. nem a legjobb párosítás.. a mérleg képes negyed óráig nézni két darab csokit és számolgatni hogy melyik éri meg jobban az higy 5 forinttal olcsóbb vagy hogy 10 grammal nagyobb, amíg a skorpió sokkal impulzívabb.. persze az aljegy nagyon befolyásolja, plusz nem minden a horoszkóp találkoztam már olyan mérleggel hogy el sem akartam hinni hogy az..

Ne is figyeld a horoszkópot hívd el randira és majd kiderül hogy összeilletek-e..

2019. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ne árulod el, hogy hiszel az ilyen maszlagban. A pasik két lábbal állnak a földön, és (kevés kivételtől eltekintve) racionálisan gondolkodnak. Magukban hisznek, nem az efféle hókuszpókuszban.
2019. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!