Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudnék egy Mérleget...

Hogyan tudnék egy Mérleget meghódítani Skorpióként?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 18:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Üzenem a kedves utosó válaszolónak, és az összes olyan hozzászólónak, aki ilyeneket ír, hogy nem tudom észre vetted-e, de az Ezotéria főkategórián belül az Asztrológia, horoszkóp alkategóriába soroltam a kérdést, innentől evidens, hogy ilyen válaszokat várok. Ez az egyik, a másik meg, ha akkora baromság, akkor a francért válaszolsz rá, egyáltalán minek nézed meg ezt a kategóriát? Nem értesz hozzá, akkor miért válaszolsz rá?
2019. febr. 5. 19:36
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Így legalább megtudtál valamit a pasik gondolkodásmódjáról, s máris sokkal nagyobb eséllyel indulhatsz a meghódításukra. Szóval nem kell annyira kikelned magadból, ha valaki megmondja, hogy 2x2 nem 5.
2019. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát a Mérleget óvastosan szabad meghódítani. Nem szereti a durva erőszakos közeledést.Szeret csinosan öltözködni és jó étterembe étkezni, vagy olvasgatni vastag könyveket . Ki kell várni, amikor ő is akarja. Szellemileg erős, csinos jól szituált férfiakra vágyik inkább.
2019. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Értem a kérdező gondját. Ha egy mérleg egyik oldalán van egy skorpió akkor feltehetőleg a túloldalán nincs senki, ha meg a mérleg másik oldalára megy a skorpió, akkor meg az egyik oldalon nincs semmi, ezért a mérleg megborul érthető okokból. Persze digitálisnál más a helyzet, szóval a modern mérlegeket ajánlom. Arról sajnos nincs információm, hogy társalogni hogy tudtok majd.
2019. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!