Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz férfiakról mi a véleménye...

Szűz férfiakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
...és a szűz nőkről? Szűz férfi, szűz nő páros működhet?

#horoszkóp #szűz csillagjegy
2019. febr. 22. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Elrejti az érzelmeit, csak akkor nyílik meg ha megbízik benned. Segítőkész,szeret dolgozni.. Nem a szavak, hanem a tettek embere... Hűséges, komoly, megbízható. Kissé kritikus.
2019. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tartják magukat az elveikhez. Valami indoka, oka biztosan van, hogy így alakult, így élnek. Nem kirívó számomra.
2019. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én szűz pasi vagyok. Nagyon odaadó vagyok az ágyban. Rendszerető jo tetstallatu karrierista. Szerintem egy szűz pasi hátrányosságai legfőképp abban mutatkoznak meg hogy nem vesznek észre sokmindent és hajlamossak elfelejteni olyan dolgokat ami a párjuknak fontos. Magamon ugy vettem észre. Nem fényezésből irtam.
2019. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rengeteget hazudnak miközben sokat szónokolnak, nagyon sokszor üresen beszélnek és csak látszólag problémamegoldóak. Számomra az egyik leginkább hazudós csillagjegy nőben és férfiban, lehet azért is, mert sokszor nézem a szövegek logikáját, nem csak azt, hogy milyen jól néznek ki és mennyire szépen beszélnek, színészkednek.34N.
2019. márc. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Nem ad a külsőre, a praktikusságot nézi, nem a divatot. Gondolkodik, csendes, logikus, nem humoros. Műszaki gondolkodású, érzelmeit nehezen mutatja ki,és ha igen, akkor rákészül és elbénáz mindent. Tele a zsebe, de biciklivel jár, mert úgy kevesebb az interakció emberekkel, mintha autózna. A munkában nem jó vezetőnek, de mindenben őrá számítanak. Gyakran van egyedül. Ehhez alkalmazkodott,és többezer évnyi csinálni valója van, amiből állandóan tanul.
2019. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!