Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van-e esély arra, hogy egy...

Van-e esély arra, hogy egy Skorpió férfi újrakezdi, ha ő szakított?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése miatt, nem csillagjegy alapján ítélek meg 1-1 embert, vagy szituáció kialakulását. Mindazonáltal a skorpió jegyeket erősen hordozó férfival kapcsolatban érdekelne a véleményetek - annak, aki jártas ebben a témakörben, aki nem, kérem mellőze a kommenteket.


Közel másfél éve ismerek egy férfit. Erősen hordozza a skorpiókra "jellemző" vonásokat, tulajdonságokat. Ez idő alatt voltak hevesebb és harmonikusabb időszakaink ("egyszer fenn egyszer lenn"). A helyzetünket nehezíti, hogy nem egy országban élünk jelenleg még (ő külföldön tanul). Egyszer volt már egy "törés" a kapcsolatunkban, de mindkettőnkben meg volt a szándék, hogy lépjünk előre, közösen. Viszont a legutolsó találkozásunk óta (idén január) eléggé ambivalens érzéseim lettek irányába. A felőle érkező impulzusok nem erősítették bennem azt, hogy Ő ténylegesen tervez velem, vagy akár komolyan gondolja. Nagyon sokszor és folyamatában zárkózottságot, ignorálást kaptam (ha próbáltam neki jelezni, hogy nekem ez így nem jó, hogy nem keres napokig, hetekig, általában azt a választ kaptam, hogy elfoglalt és nem vagyok vele megértő). Próbáltam kezelni, de én is "elkövettem" azt a hibát, hogy feszegettem határokat, és a végén át is léptem egy olyat, amit nem szabadott volna. Nagyon csúnyán (amit alapból szégyellek, mert a saját ingerküszöböm alá ereszkedtem kommunikáció terén) megbántottam, és (kis túlzással, de jelenleg nem jut jobb szó rá eszembe) sértegettem azzal, hogy úgy érzem, hogy kihasznált és csak én tettem ebbe a kapcsolatba. Mindezek ellenére először úgy reagált, hogy ő szeretné építeni a kapcsolatot és, hogy ő eddig is nyitottan állt kettőnkhöz. Majd mikor megbeszéltük, hogy szóban beszéljünk róla, aznap lemondta, hogy neki közbejöttek dolgok. Én pedig ezt zokon vettem és azt éreztem, hogy ez újabb kifogás. És itt indult el a lavina, hogy akkor soha többé ne keressem, és ahogy én bemocskoltam stb.

Igen, elismerem, ahogy fentebb is jeleztem, azzal a levelemmel átléptem egy határt. Nem állt szándékomban, de egyszerűen az elmúlt hónapokban nem tudtam kiigazodni rajta. Egyik nap normális volt, másik nap, mint ha én lennék az élete megrontója.

Magam részéről elmondtam neki, hogy mindkettőnknek meg van a reális oka arra, hogy így viselkedik. Úgy éreztem, hogy hiába próbálok mindent megtenni, segíteni neki, mellette "lenni", egyszerűen ezzel a fajta "abszolút nem érdeklem" dologgal nem tudtam mit kezdeni. Jeleztem, hogy nem volt részemről fair az, amit írtam, de nem tudom már megváltoztatni, amit tehetek, hogy magamba nézek. És szerintem mind a kettőnknek ezt kellene tenni, mert mindkettőnk azt vallja, hogy nincs olyan, hogy hibás vagy ujjal mutogatás. Mindazonáltal burkoltan, de jelezte, hogy mindkettőnk párkapcsolat formáló próbálkozása kudarcba fulladt, és reméli, hogy megértem, hogy ő sosem akart nekem rosszat és a maga módján igyekezett nyitottan állni a dolgokhoz.


Rákérdeztem, hogy nem gondolt-e arra, hogy beszéljünk, arra a reakciója az volt, hogy meglepi, hogy mindezek után pont és hozom fel ezt a dolgot. És, hogy korábban gondolt rá, de közbejöttek dolgok, de nem értettem meg vagy ő nem volt világos. És, hogy májusban, ha kifut pár nyomasztó dolog az életéből, akkor részéről visszatérhetünk rá. Akkor több ideje lenne elmélyedni és átgondolni, megbeszélni kérdéseket. Én jeleztem neki, hogy szerintem első körben mindkettőnknek saját magába kellene nézni, mert oka van annak, hogy én is eljutottam oda, ahová, de ehhez is szándék kell. És szándék kell ahhoz is, hogy akar a két fél még bármit egymástól, illetve fizikailag időt tölteni együtt. Erre pedig már csak azt válaszolta, hogy megérti amit írok és bízik benne, hogy ez fordítva is így van.


A kérdésem arra vonatkozna, hogy egy Skorpió jellemvonással rendelkező férfi ilyenkor mit "érezhet, gondolhat"? Van esély arra, hogy egyáltalán ő maga is belássa, hogy van amiben hibázott, esetleg megpróbálná újra felépíteni ezt a kapcsolatot? Vagy ez már teljesen veszett ügy? Én tiszteletben tartom azt, hogy ő jelenleg nem kíváncsi rám, és megértem a döntését is, nem keresem többet. Mindazonáltal jómagam őszintén érzek iránta, és a magam módján ezt próbáltam kimutatni felé. Azt gondolom, ezt ő is tudja. És azt is, hogy egyáltalán nem állt szándékomban megbántani. Én terveztem vele (ezt ő is tudja), de ha egyszer azt erősítette bennem, hogy ő "nem tudja mit akar" ennyi idő után sem, nem hogy bármi pozitív megerősítést adott volna. És azt sem tudom, hogy egyáltalán vannak-e érzései irányomban.


Érdemes arra "várnom", hogy majd jelentkezik?

Jómagam egyébként Szűz jegyű vagyok.


Előre is köszönöm az értelmes/építő hozzászólásokat!


2019. ápr. 25. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül nem visel gyakran sárga ruhát az a Skorpió férfi?
2019. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Nem.

2019. ápr. 25. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki meghúz, majd elereszt, az mindig az energiaelvételről szól.Az alacsonyan fejlett skorpió pedig tipikus kullancs.
2019. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Egy skorpió soha nem fogja beismerni ha tévedett. Visszatáncolni meg tuti nem fog,főleg h külföldön tanul. Gondolom probálná finoman jelezni h a kapcsolatotoknak valószínű annyi. Szűzként amúgy is te túl kritikus,csontig elemző vagy,ezt nem igen akceptálja a Skorpió.
2019. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Ez tény, hogy az vagyok. Azt, hogy nem ismeri be soha, jómagam nem így látom, legalábbis tapasztalat, hogy ő is beismerte, ha tévedett. Mindazonáltal sajnálom, mert mindketten láttuk benne a potentialt.

2019. ápr. 25. 19:20
 6/9 Fruzs33 ***** válasza:
A skorpió ha úgy dönt,hogy neki ennyi elég volt,ott vége.Ezek alapján több mint valószínű.
2019. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4

Te is Skorpió vagy? Valószínűleg igazad lehet és felesleges reménykednem bármiben is.

2019. ápr. 26. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Skorpió vagy sem, nem az a baj, hanem az hogy számodra nem elégséges a kommunikáció. Jelezted. Ő megértést kért. Ami vagy nem volt igazán-igazán fair veled és ezért borultál ki - vagy pedig ha jogos is de számodra túl sok, tehát nem illetek össze.

Szóval, semmi esetre se hiszem hogy érdemes lenne várnod.

Mondom ezt úgy, hogy én 2 évet vártam hasonló helyzetben (természetesen egy skorpióra :)))) és kár vót :)

2019. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fog visszamenni hozzád.

Skorpió-szűz rettenetes huza-vona páros

2019. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!